Typ: Guimaraes wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

21:30 - 16.12.2023r.

Piłka nożna - Liga Portugal

Ostatni typ na sobotę jaki polecamy to Liga w Portugali. 14 kolejka, w której zobaczymy zespoły Boavisty oraz Guimaraes. Gospodarze obecnie zajmują dopiero 14 lokatę. Przy grze jaką prezentują ostatnio, szybko mogą zaliczyć spadek. W ostatnich pięciu kolejkach nie zdobyli żadnego punktu, ponieważ wszystkie mecze przegrali. W tym spotkaniu również wygląda na to, że nie uda im się odnieść sukcesu. Goście to 5 drużyna w tabeli i do tej pory uzbierali 25 oczek. Są na dobrej drodze aby dopisać sobie kolejne 3 punkty. Bilans ostatnich pojedynków to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Zespół Votorii na pewno ma większe ambicje i mierzy wysoko. Chcieliby osiągnąć sukces w tym sezonie, np. awans do Ligi Konferencji czy Ligi Europy. Czy tak się stanie? Musimy poczekać do końca sezonu, ale śmiało można posiedzieć że mają potencjał.

Naszym faworytem jak i bukmacherów jest zespół gości. Bez problemu powinni wygrać ten pojedynek, a każdy inny wynik będzie zaskoczeniem. Liczymy na dobry pojedynek i ofensywny football Vitorii. Powinni od razu narzucić swoją grę i dominować nad rywalem. Początek spotkania o 21:30

Stawiamy na zwycięstwo Guimaraes po kursie 1.95 od SUPERBET (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherBoavistaRemisGuimaraes
Typ Bukmacher superbet w Boavista  przeciwko Guimaraes 4.003.601.95
Typ Bukmacher etoto w Boavista  przeciwko Guimaraes 3.853.501.91
Typ LV Bet Bukmacher w Boavista  przeciwko Guimaraes 4.003.601.88
Typ Bet Fan Bukmacher w Boavista  przeciwko Guimaraes 3.853.501.91