Typ: Bayern Monachium wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:30 - 15.09.2023r.

Piłka nożna - Bundesliga

Pierwszy nasz typ na piątek to starcie dwóch niemieckich gigantów, jakimi są Bayern Monachium i Bayern Leverkusen, gdzie emocje zawsze sięgają zenitu. Patrząc na formę obu drużyn i ich nieprzerwaną serię zwycięstw w obecnym sezonie, mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Bawarczycy od początku sezonu zaczynają pewnie podążać w kierunku kolejnego mistrzowskiego tytułu. Natomiast pod wodzą Xabiego Alonso, Bayer Leverkusen widowiskową grą i skutecznością w ofensywie zdobywa serca kibiców. Aptekarze po trzech kolejkach zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli Bundesligi. Oczywiście obie drużyny mają taką sama ilość punktów, a o układzie zdecydował jedynie bilans bramkowy. Czy po tym pojedynku poznamy nowego lidera? Może nic się nie zmieni i nadal Leverkusen będzie zasiadać w fotelu lidera? Przekonamy się już niedługo.

Zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa są piłkarze gospodarzy aktualni mistrzowie kraju i naszym zdaniem odniosą pewne zwycięstwo w tym pojedynku. Oczywiście Aptekarzy nie można przekreślać na pewno napsują gospodarzom sporo krwi, gdyż również są w bardzo dobrej formie. Oni mają duży potencjał ofensywny. Przypomnijmy, że w najnowszym, bezpośrednim meczu w poprzednim sezonie pokonali przed własną publicznością Bayern 2:1. Liczymy na bardzo dobry mecz

My stawiamy na zwycięstwo Bayernu po kursie 1,61 od LvBet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w LVBET i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherBayern MonachiumRemisBayern Leverkusen
Typ LV Bet Bukmacher w Bayern Monachium  przeciwko Bayern Leverkusen 1.614.904,90
Typ Bukmacher superbet w Bayern Monachium  przeciwko Bayern Leverkusen 1.605,004.75
Typ Bukmacher etoto w Bayern Monachium  przeciwko Bayern Leverkusen 1.584,904.90
Typ PZ BUK bukmacher typy w Bayern Monachium  przeciwko Bayern Leverkusen 1,584,924,86