Typ: Basel wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:30 - 01.10.2023r.

Piłka nożna - Super League

Nasz pierwszy typ na niedzielę jest z ligi szwajcarskiej, czyli 9 kolejka Super League. Proponujemy mecz Basel vs Lausanne Ouchy. Obie drużyny zajmują dolną część tabeli i jak myślą o utrzymaniu się w lidze muszą zacząć wygrywać i punktować. Gospodarze zajmują 9 lokatę z dorobkiem 5 punktów. Goście tylko pozycję niżej, ale z taką samą ilością punktów. Naszym zdaniem drużyna gospodarzy powinna wykorzystać, że gra przed własną publicznością i wygrać ten pojedynek zgarniając 3 punkty co ich zbliży do zajęcia bezpiecznego miejsca w tabeli.

Faworytem Basel

Naszym faworytem w tym spotkaniu jest właśnie zespół Basel. Obie drużyny grały ze sobą dość dawno temu, bo 2019 roku, gdzie lepszą drużyną okazali się właśnie gospodarze, wygrywając 2:1. Liczymy, że tym razem również wygrają przypisując sobie komplet punktów.

Nikomu nie trzeba przypominać, jaka marką w Szwajcarii jest Basel, jednak ten klub id 2 lat ma ewidentnie problemy. Oddali hegemonię innym i sami nie potrafią wspiąć się na odpowiedni poziom. Jednak to jest drużyna z możliwościami i ogromnym doświadczeniem w europejskich pucharach. Czas ruszyć w górę tabeli, a rywal na rozkładzie jest idealny. Liczymy na łatwe i przede wszystkim wysokie zwycięstwo.

Stawiamy na zwycięstwo Basel po kurie 1.75 od Betcris  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Betcris i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

Kliknij baner, aby skorzystać z promocji

BukmacherBaselRemisLausanne Ouchy
Typ BETCRIS Bukmacher w Basel  przeciwko Lausanne Ouchy 1.753.994.00
Typ LV Bet Bukmacher w Basel  przeciwko Lausanne Ouchy 1.724.104.10
Typ Bukmacher superbet w Basel  przeciwko Lausanne Ouchy 1.724.004.20
Typ Bet Fan Bukmacher w Basel  przeciwko Lausanne Ouchy 1.744.004.10