Typ: Obie strzelą gola

Najkorzystniejszy bukmacher

18:00 - 01.10.2023r.

Piłka nożna - Serie A

Drugi pojedynek, jaki polecamy na niedzielę to 7 kolejka Serie A i mecz Atalanty z Juventusem. W ostatnich latach pojedynki między tymi zespołami bardzo często kończyły się remisami. Dlatego nasz typ na ten pojedynek to, że obie drużyny strzelą gola. Atalanta w tym sezonie prezentuje się bardzo solidnie w lidze odnosząc 4 wygrane oraz notując 2 porażki. Za to goście po wpadce i przegranej 4:2 z Sassuolo wygrali 1:0 z Lecce co dało im trochę pewności siebie. Takie porażki nie mogą się zdarzać, jeżeli myśli się o tytule.

W tym pojedynku nie stawiamy na zwycięstwo konkretnej drużyny, a na to, że każdy zespół strzeli bramkę. Atalanta wygrała trzy domowe starcia. Z kolei Juventus także solidnie wszedł w sezon wygrywając 4 z 6 spotkań. W 6 z 10 ich poprzednich spotkań ligowych padał remis i jak wspominaliśmy na wstępie kompletnie nie zdziwi wszystkich podział punktów w tym spotkaniu. Jaką grę ofensywną prezentuje Atalanta to chyba nikomu nie musimy mówić. Grają doskonale z kontry, ale często mają przewagę w posiadaniu piłki i mocno atakują swojego rywala. Specjalizują się w bardzo ofensywnej grze, a ich zawodnicy strzelają dużo bramek. Stara Dama nie będzie mieć łatwo i nawet może tu przegrać, ale liczymy, że zobaczymy pojedynek wet za wet i gol za gol.

W tym spotkaniu proponujemy postawić, że każda z drużyn strzeli gola po kursie to 1.85 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherAtalantaRemisJuventus
Typ Bukmacher superbet w Atalanta  przeciwko Juventus 1.852.00
Typ LV Bet Bukmacher w Atalanta  przeciwko Juventus 1.801,98
Typ BETCRIS Bukmacher w Atalanta  przeciwko Juventus 1.81,94
Typ Bet Fan Bukmacher w Atalanta  przeciwko Juventus 1.811,93