Typ: Rangers wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

13:00 - 26.11.2023r.

Piłka nożna - Premiership

Na niedziele przygotowaliśmy również kilka typów. Pierwszą propozycję, którą przygotowaliśmy to liga szkocka, a w niej pojedynek Aberdeen z Rangers. W tym spotkaniu zmierzy się wicelider tabeli z zespołem ze strefy spadkowej. Gospodarze obecnie zajmują 9 lokatę z dorobkiem 12 punktów. Ostatni pojedynek na pewno chcą szybko zapomnieć, gdyż przegrali na wyjeździe bardzo wysoko z liderem, którym obecnie jest Celtic 0:6. Czy w tym pojedynku chcą coś ugrać i postawić się Rangers? Naszym zdaniem nie! Goście jak już wspomnieliśmy wcześniej, zajmują drugie miejsce w lidze i od 5 kolejek nie zaznali goryczy porażki. W tym pojedynku również nie powinni przegrać, a co za tym idzie zgarną kolejne 3 punkty. Trochę zbliży ich do lidera i odwiecznego wroga. Różnica między 1 a 2 miejscem to aktualnie 8 punktów. Liczymy na dobry i szybki mecz. Początek spotkania już o 13:00.

Rangers – faworytem meczu

Naszym faworytem w tym potkaniu jest zespół Rangers. Złapali dobrą passę, w której od pięciu kolejek nie przegrali żadnego meczu i powinni dopisać sobie kolejne zwycięstwo. Analizując pojedynki bezpośrednie, to oba zespoły spotykały się cztery razy w tym roku, a bilans to dwa zwycięstwa gospodarzy jedno gości i jeden remis. Jak będzie po tym pojedynku? Czy Aberdeen postawi się i przerwie tą dobrą passę Rangers? My stawiamy na zespół gości!

Proponujemy postawić zakład za wygraną Gości po kursie 1.53 od Superbet (kurs na czas dodawania typu)

Zgarnij korzystne bonusy bukmacherskie

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherAberdeenRemisRangers
Typ Bukmacher superbet w Aberdeen  przeciwko Rangers 5.754.501.53
Typ LV Bet Bukmacher w Aberdeen  przeciwko Rangers 6.254.651.47
Typ BETCRIS Bukmacher w Aberdeen  przeciwko Rangers 6.004.401.48
Typ Bet Fan Bukmacher w Aberdeen  przeciwko Rangers 5.504.251.51