Wraca liga anglieska!

Już od poniedziałku, w drugim dniu świąt, wracamy do kibicowania w lidze angielskiej. Pojedynki zostały rozłożone na trzy dni w tygodniu więc będziemy mieć co oglądać. Zawodnicy wrócili po Mistrzostwach Świata i ciekawi jesteśmy ich formy.

26 grudnia najciekawiej powinno być w meczu Arsenal kontra West Ham (nasz typ na ten pojedynek znajdziecie na naszej stronie). We wtorek ciekawi jesteśmy jak poradzą sobie faworyci z Chelsea oraz Manchester United. Za to w środę Manchester City powalczy o punkty na wyjeździe z Leeds.

13:30 Brentford – Tottenham

16:00 Crystal Palace – Fulham

16:00 Everton – Wolves

16:00 Leicester – Newcastle

16:00 Southampton – Brighton

18:30 Aston Villa – Liverpool

21:00 Arsenal – West Ham

18:30 Chelsea – Bournemouth

21:00 Manchester Utd – Nottingham

21:00 Leeds – Manchester City

Na powrót ligi angielskiej firmy bukmacherskie mają przygotowane dla Was nowe BONUSY, które warto wykorzystać! Promocje obowiązują zarówno nowych jak i stałych graczy. Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy bonus lub dodatkową gotówkę? Sprawdźcie firmy bukmacherskie na naszej stronie! Możecie wybrać baner i przenieść się od razu na stronę rejestracji lub skorzystać z naszych opisów legalnych firm bukmacherskich. Sprawdźcie, jaki bukmacher Wam najbardziej odpowiada i zarejestrujcie nowe konto. Życzymy powodzenia w typowaniu wyników i wielkich wygranych!

więcej tematów >