Typ: Liverpool wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 04.02.2023r.

Piłka nożna

W sobotnie popołudnie zapowiada się interesujący pojedynek w lidze angielskiej! Zagrają ze sobą 17 Wolverhampton z 9 Liverpoolem. Ewidentnie żadna z drużyn nie jest aktualnie w formie więc czekamy na dobry mecz!

Według bukmacherów faworytem są goście, ale kurs jest wysoko więc nie jest to tak zwany „PEWNIAK”. Liverpool ma ewidentnie problem w tym sezonie wskoczyć na odpowiednie tory. Od 3 meczy nie potrafią wygrać, a dodatkowo ich pozycja w lidze nie jest dobra do ataku o najwyższe cele. Jednak przed nimi zespół który gra jeszcze gorzej i który musi walczyć o utrzymanie. Chyba lepszej szansy na przełamanie nie mogą mieć. Dodajmy tylko że z tym rywalem radzą sobie doskonale i w ostatnich 5 pojedynkach wygrali aż 4 razy!

Drużyna Wilków ma jeszcze większy problem, gdyż porażka może zrzucić ich do strefy spadkowej. Ich rywal jest mocno zmotywowany aby wywieść 3 punkty więc czeka ich strasznie trudny pojedynek. Jakie mają szanse? Chyba małe, tym bardziej że 2 tygodnie temu przegrali z Liverpoolem w pucharze 0:1.

My stawiamy na zwycięstwo Liverpoolu po wysokim kursie 1,90 od BETFAN (kurs w momencie dodania typu).

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Betfan to nie ma na co czekać. Firma oddaje w Wasze ręce wiele możliwości do typowania zakładów sportowych, ale nie tylko. Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. Do dyspozycji mamy wysokie bonusy oraz wiele ciekawych promocji do wykorzystania na w formie Freebeta! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherWolverhamptonRemisLiveprool
Typ Bet Fan Bukmacher w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 4.003,701,90
Typ BETCRIS Bukmacher w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 4.103,911,87
Typ Bukmacher etoto w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 4.103.801.86
Typ Bukmacher superbet w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 4.203.901,85
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 4.103.701.83
Typ LV Bet Bukmacher w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 4.303.951,80
Typ PZ BUK bukmacher typy w Wolverhampton  przeciwko Liveprool 3.903,651,80