Typ: Powyżej 2,5 bramki

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 11.05.2023r.

Piłka nożna

W czwartkowy wieczór proponujemy półfinały rozgrywek Ligi Konferencji Europy w którym zobaczymy zespoły West Ham z AZ Alkmaar. Ciekawie zapowiada się angielsko-holenderski pojedynek. Gospodarze obecny sezon mogą uznać za słodko-gorzki, a udział w półfinale rozgrywek LKE za sukces. Gorzej ich sytuacja wygląda w rozgrywkach ligowych, gdzie w 35 kolejkach zdobyli 37 oczek i zajmują 15 lokatę tuż nad strefą spadkową. Goście do tego meczu przystąpią w roli underdoga co pokazują kursy bukmacherskie. Oczywiście nie można lekceważyć piłkarzy Alkmaar ponieważ w trwających rozgrywkach wyeliminowali takie drużyny jak: Adnerlecht Bruksela czy Lazio Rzym. W lidze holenderskiej zajmują wysokie 4 miejsce i wciąż mają szanse na ligowe podium. Liczymy na dobre spotkanie.


Nadchodzący pojedynek będzie pierwszym starciem tych zespołów w historii. Można więc zaryzykować i obstawić, że w tym spotkaniu padnie więcej bramek niż 2. Która z ekip okaże się lepsza? Jakim wynikiem się skończy? Przekonamy się już w czwartek wieczorem.

Proponujemy postawić w tym meczu powyżej 2,5 gola po kursie 1,98 od Go+bet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w GO-bet i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Zarejestruj się!
BukmacherWest HamRemisAZ Alkmaar
Typ Bukmacher GO + bet w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,791,98
Typ Bet Fan Bukmacher w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,911,86
Typ Bukmacher superbet w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,901,90
Typ Bukmacher etoto w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,881,86
Typ PZ BUK bukmacher typy w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,831,95
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,871,87
Typ LV Bet Bukmacher w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,771,92
Typ BETCRIS Bukmacher w West Ham  przeciwko AZ Alkmaar 1,791,93