Typ: Fenerbahce wygra mecz

18:00 - 23.01.2023r.

Piłka nożna

W poniedziałkowe popołudnie proponujemy zainteresować się ligą turecką i meczem pomiędzy Umraniyespor a Fenerbahce. Dlaczego warto pomyśleć o tym pojedynku i postawić na wynik końcowy? Ponieważ gra tutaj 2 drużyna ligi z ostatnią. Faworytem oczywiście są goście, co także potwierdzają kursy bukmacherskie.

Gospodarze to aktualnie najsłabsza drużyna ligi, co pokazuje ich miejsce w tabeli. Faktem jest że do rywali nie mają dużej straty, ale rywal będzie bardzo wymagający. Zawodnicy Umraniyespor wygrali tylko 3 mecze w tym sezonie i aż 10 przegrali. Na pewno muszą szukać punktów, szczególnie u siebie ale w tym pojedynku są na straconej pozycji.

Drużyna Fenerbahce to faworyt tego pojedynku i wszystko na to wskazuje że powinni łatwo wygrać. Do fotela lidera dużo im brakuje, a dodatkowo przegrali z liderem u siebie 0:3 więc na tytuł mistrzowski raczej nie mająco liczyć. Pozostaje im utrzymać 2 pozycję aby zagrać w europejskich pucharach. Ostatnie dwa mecze wygrali, zarówno w lidze jak i w pucharze Turcji. Mamy natomiast ciekawostkę: obie drużyny zagrały ze sobą tylko 3 razy w historii i w żadnym meczu nie wygrali zawodnicy Fenerbahce! Raz padł remis i dwa razy wygrywał zespół gospodarzy! My stawiamy na gości i ich pierwszy wygrany mecz z Umraniyespor.

Proponujemy postawić na wygraną Fenerbahce po kursie 1.53 od SUPERBET (kurs w momencie dodania typu).

Nie masz jeszcze konta w SUPERBET? Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. DO dyspozycji mamy BONUS 100% do 200 zł oraz dwa darmowe Freebety w kwocie 34 złoraz 20 zł po założeniu aplikacji mobilnej! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

Bukmacher Umraniyespor Remis Fenerbahce
Bukmacher typ 5.60 4.40 1.53
Bukmacher typ 5.95 4.60 1.50
Bukmacher typ 5.65 4.45 1.51
Bukmacher typ 5.60 4.40 1.51
Bukmacher typ 5.80 4.60 1.50