Typ: Fenerbahce wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

18:00 - 23.01.2023r.

Piłka nożna

W poniedziałkowe popołudnie proponujemy zainteresować się ligą turecką i meczem pomiędzy Umraniyespor a Fenerbahce. Dlaczego warto pomyśleć o tym pojedynku i postawić na wynik końcowy? Ponieważ gra tutaj 2 drużyna ligi z ostatnią. Faworytem oczywiście są goście, co także potwierdzają kursy bukmacherskie.

Gospodarze to aktualnie najsłabsza drużyna ligi, co pokazuje ich miejsce w tabeli. Faktem jest że do rywali nie mają dużej straty, ale rywal będzie bardzo wymagający. Zawodnicy Umraniyespor wygrali tylko 3 mecze w tym sezonie i aż 10 przegrali. Na pewno muszą szukać punktów, szczególnie u siebie ale w tym pojedynku są na straconej pozycji.

Drużyna Fenerbahce to faworyt tego pojedynku i wszystko na to wskazuje że powinni łatwo wygrać. Do fotela lidera dużo im brakuje, a dodatkowo przegrali z liderem u siebie 0:3 więc na tytuł mistrzowski raczej nie mająco liczyć. Pozostaje im utrzymać 2 pozycję aby zagrać w europejskich pucharach. Ostatnie dwa mecze wygrali, zarówno w lidze jak i w pucharze Turcji. Mamy natomiast ciekawostkę: obie drużyny zagrały ze sobą tylko 3 razy w historii i w żadnym meczu nie wygrali zawodnicy Fenerbahce! Raz padł remis i dwa razy wygrywał zespół gospodarzy! My stawiamy na gości i ich pierwszy wygrany mecz z Umraniyespor.

Proponujemy postawić na wygraną Fenerbahce po kursie 1.53 od SUPERBET (kurs w momencie dodania typu).

Nie masz jeszcze konta w SUPERBET? Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. DO dyspozycji mamy BONUS 100% do 200 zł oraz dwa darmowe Freebety w kwocie 34 złoraz 20 zł po założeniu aplikacji mobilnej! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherUmraniyesporRemisFenerbahce
Typ Bukmacher superbet w Umraniyespor  przeciwko Fenerbahce 5.604.401.53
Typ LV Bet Bukmacher w Umraniyespor  przeciwko Fenerbahce 5.954.601.50
Typ Bet Fan Bukmacher w Umraniyespor  przeciwko Fenerbahce 5.654.451.51
Typ BETCRIS Bukmacher w Umraniyespor  przeciwko Fenerbahce 5.604.401.51
Typ PZ BUK bukmacher typy w Umraniyespor  przeciwko Fenerbahce 5.804.601.50