Typ: Anderlecht wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 22.01.2023r.

Piłka nożna

W niedzielne popołudnie proponujemy Wam zainteresować się pojedynkiem w lidze belgijskiej pomiędzy drużyną Seraing a Anderlechtem. Faworytem bukmacherów są goście i kurs na nich cały czas spada.

Seraing to ostatnia drużyna w lidze. Grają bardzo słabo i w niedzielę czeka ich ciężki pojedynek. Na ich stadion przyjedzie bardzo mocny rywal, tj. drużyna Anderlechtu, która nomen omen także nie jest w formie i musi szukać punktów. Gospodarze w 3 meczach w tym roku wygrali jeden, ale także zanotowali remis i porażkę. Goście za to w 2023 rozpoczęli od 2 przegranych i jednego remisu.

Kursy pokazują że Anderlecht powinien łatwo wygrać, jednak zawodnicy mają problem ze skutecznością i strzelaniem goli. Jeżeli mają się przełamać to lepszej okazji do tego nie będą mieć. Najsłabszy rywal w lidze jest do pokonania, jednak trzeba zagrać na miarę swoich możliwości gdyż gospodarze także potrzebują punktów jak ryba wody.

My proponujemy postawić na zwycięstwo Anderlechtu po kursie 1.62 od SUPERBET (kurs na czas dodawania typu)

Jeżeli jeszcze nie masz konta w SUPERBET i nigdy nie grałeś w tej firmie bukmacherskiej to na pewno warto! Załóż konto i skorzystaj z bonusów jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera i darmowych Freebetów. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze i skorzystaj z tygodniowego Cashback. Zapraszamy do lektury naszych typów na stronie.

BukmacherSeraingRemisAnderlecht
Typ Bukmacher superbet w Seraing  przeciwko Anderlecht 5.004.001.62
Typ BETCRIS Bukmacher w Seraing  przeciwko Anderlecht 5.104.001.60
Typ Bet Fan Bukmacher w Seraing  przeciwko Anderlecht 5.104.051.61
Typ  w Seraing  przeciwko Anderlecht 5.554.301.55
Typ LV Bet Bukmacher w Seraing  przeciwko Anderlecht 5.554.301.55