Typ: Lazio wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:45 - 21.10.2023r.

Piłka nożna - Serie A

Kolejny typ to znowu 9 kolejka Seria A. Widać, że w sobotę będą dominować typy z ligi włoskiej. Trzeci nasz typ to pojedynek między zespołami Sassuolo i Lazio. Ten pojedynek na pewno dostarczy emocji zarówno na boisku, jak i na trybunach. Sassuolo, znane jest z agresywnego stylu gry, który będzie chciało wykorzystać i powiększyć swój dorobek punktowy. Lazio natomiast, z silną linią obrony i skutecznymi napastnikami, będzie wykorzystać każdą szansę na zdobycie bramek. Mają potencjał tylko jeszcze w tym sezonie go nie wykorzystują.

Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Każdy z tych zespołów ma swoje atuty. Gospodarze dysponują silnym składem z kilkoma utalentowanymi graczami. Jednak Lazio posiada doświadczenie i historię sukcesów, które powinno pomóc im zdominować boisko. Na pewno czeka nas ciekawy pojedynek.

W tym roku kalendarzowym oba zespoły miały okazję już ze sobą grać. Dwukrotnie lepszą drużyną była ekipa gości wygrywając po 2:0. Naszym zdaniem w tym meczu nie może być inaczej jak wygrana Lazio.

Nasz faworyt jak i bukmacherów to zespół Lazio i proponujemy postawić na ten zespół po kursie 2,55 od LvBet (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w LVBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji, jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherSassuoloRemisLazio
Typ LV Bet Bukmacher w Sassuolo  przeciwko Lazio 2.703.9652.55
Typ Bukmacher superbet w Sassuolo  przeciwko Lazio 2.653.652.55
Typ Bukmacher etoto w Sassuolo  przeciwko Lazio 2.713.662.51
Typ PZ BUK bukmacher typy w Sassuolo  przeciwko Lazio 2.723.672.51