Typ: Powyżej 2,5 bramek w meczu

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 11.07.2023r.

Piłka nożna - Liga Mistrzów

No to rozpoczynamy eliminacje do fazy grupowej Ligi Mistrzów w nowym sezonie 2023/24. Dla piłkarzy to koniec wakacji i czas ostrych treningów oraz przygotowań. Mistrz Polski, Raków Częstochowa staje pierwszy raz w swojej historii, w roli reprezentanta Polski na tej najważniejszej arenie piłkarskiej Europy.

W tej fazie eliminacji stają przed sobą drużyny z Polski oraz Estonii. Obie ekipy są na zupełnie innym poziomie oraz etapie przygotowań. Nasz zespół dopiero zakończył okres przygotowawczy do sezonu i to będzie ich pierwszy oficjalny pojedynek. Goście grają regularnie w swojej lidze, gdzie zajmują aktualnie 2 miejsce i przeplatają dobre mecze z gorszymi.

Faworyt jest oczywiście jeden – Raków! Jednak jeżeli chodzi o Champions League to już nie raz nasze drużyny przekonywały się iż nie można nikogo lekceważyć bo potem jest wstyd na cały kontynent. Kursy bukmacherskie oczywiście faworyzują gospodarzy i nie może być inaczej, jednak czy to zwycięstwo będzie takie łatwe?

Należy wspomnieć iż w drużynie z Częstochowy bardzo dużo się zmieniło. Team był długo budowany i systematycznie piął się na szczyt. W poprzednim sezonie ukoronowali to tytułem najlepszej drużyny w Polsce. Jednak odszedł trener Marek Papszun, który zbudował ten zespół i zaszedł z nim na sam szczyt!

Do tego w składzie mamy kilka zmian, niektórzy zawodnicy opuścili szeregi Rakowa inni doszli. Dość ważną informacją jest także że najlepszy zawodnik Ivi Lopez ma aktualnie kontuzję i nie będzie mógł pomóc kolegom.

Mistrz Polski grał ostatnio 3 kontrolne mecze z czego wygrał dwa, pierwszy z nową drużyną Ekstraklasy czyli: Puszczą Niepołomice 4:0 oraz rumuńskim U. Cluj 2:1. Ulegli jednak 1:2 Slavi Praga. Jak widać w każdym meczu grali dość odważnie i ofensywnie. My cieszymy się że ten styl gry do przodu nadal pozostał w tej ekipie. Dlatego także uważamy że na świeżości powinni wyjść po swoje, strzelić kilka bramek i już w pierwszym meczu pokazać rywalowi że może zapomnieć o dalszej grze w LM.

W tym pojedynku stawiamy na powyżej 2,5 goli. Raków powinien szybko rozpocząć strzelanie i wsiąść na rywala. Wynik 3:0 lub wyższy jest bardzo możliwy. Najlepszy kurs macie na Fortuna!

Załóż konto na FORTUNA i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start a także inne dodatkowe BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Promocja
Zarejestruj się i odbierz bonusy: bit.ly/3Wp5THo
BukmacherRaków CzęstochowaRemisFlora Tallin
Typ  w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.652.30
Typ Bukmacher superbet w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.652.25
Typ Bet Fan Bukmacher w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.642.26
Typ LV Bet Bukmacher w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.622.30
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.622.22
Typ Bukmacher etoto w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.622.20
Typ BETCRIS Bukmacher w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.632.26
Typ Bukmacher GO + bet w Raków Częstochowa  przeciwko Flora Tallin 1.612.17