Typ: Anderlecht wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

20:45 - 03.02.2023r.

Piłka nożna

Czas dobrze rozpocząć weekend! My skupiamy się dziś na pojedynku w lidze belgijskiej pomiędzy drużyną Oostende a Anderlechtem. Goście mają bardzo słaby sezon i zamiast walczyć o mistrzostwo to zbliżają się do strefy spadkowej. Czy uda im się odbić od dna?

Faworytem są goście, jednak kurs na nich jest wysoki, więc nawet bukmacherzy mają problem aby nazwać ich mocnym faworytem. Anderlecht to nie ta sama drużyna, pogubili się w tym sezonie, ale jeszcze nic straconego. Sezon trwa i trzeba wygrywać, a rywal jest w ich zasięgu. Grają na wyjeździe, ale akurat na wyjazdach wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań. Gdy dodamy że mają patent na gospodarzy, których pokonali aż 4 razy w 5 meczach. Czas wygrać i pokazać że nie jest aż tak źle!

Zespół Oostende to przedostatnia drużyna w lidze. Ich ostatnie pojedynki to same porażki. Nie sądzimy aby przełamali się na zespole z Anderlechtu. Jak pisaliśmy prędzej nie mają dobrych statystyk z tym rywalem i liczymy że to goście będą górą.

My stawiamy na zwycięstwo Anderlechtu po wysokim kursie 1,98 od LVBET (kurs w momencie dodania typu).

Firma LVBET oddaje w Wasze ręce wiele możliwości do typowania zakładów sportowych. Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. Do dyspozycji mamy wysokie bonusy za wpłatę oraz darmowe 20 zł na w formie Freebeta! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherOostendeRemisAnderlecht
Typ LV Bet Bukmacher w Oostende  przeciwko Anderlecht 3.603.701,98
Typ Bukmacher superbet w Oostende  przeciwko Anderlecht 3.653,751,94
Typ BETCRIS Bukmacher w Oostende  przeciwko Anderlecht 3.653,701,93
Typ Bet Fan Bukmacher w Oostende  przeciwko Anderlecht 3.753,701,92
Typ PZ BUK bukmacher typy w Oostende  przeciwko Anderlecht 3.753,751,92