Typ: obie drużyny strzelą bramkę

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 14.01.2023r.

Piłka nożna

W ten weekend kibice piłki nożnej mają w czym wybierać. W sobotę zapraszamy na kolejne derby w Premier League gdzie w 20 kolejce Nottingham Forest zmierzy się z Leicester City. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo nierówno. Jeżeli myślą żeby być dalej w najwyższej klasie rozgrywkowej, muszą wygrać. Leicester również jest w trudnej sytuacji. Lisy przegrały wszystkie swoje ostatnie 3 mecze w Premier League i mają tyle samo punktów co Nottingham. Pojedynek zapowiada się emocjonująco bo każda z drużyn będzie chciała zdobyć komplet punktów.

Ostatnie ich wspólne mecze nie wskazują jednoznacznie, który z zespołów jest lepszy. Jak będzie tym razem i kto przełamie szalę zwycięstw na swoją stronę? Przekonamy się już w najbliższą sobotę. W każdym meczu padało sporo goli więc i tym razem powinno być ich dużo.

My proponujemy postawić, że obie drużyny strzelą bramkę po kursie- 1,80 (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Betcris i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze we freebetach. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

bo
Zarejestruj się!
BukmacherNottingham ForestRemisLeicester City
Typ BETCRIS Bukmacher w Nottingham Forest  przeciwko Leicester City 1,802.07
Typ Bet Fan Bukmacher w Nottingham Forest  przeciwko Leicester City 1,762.03
Typ  w Nottingham Forest  przeciwko Leicester City 1,702.07
Typ LV Bet Bukmacher w Nottingham Forest  przeciwko Leicester City 1,702.07
Typ PZ BUK bukmacher typy w Nottingham Forest  przeciwko Leicester City 1,682.10