Typ: Newcastle wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 31.01.2023r.

Piłka nożna

We wtorkowy wieczór zapraszamy na pojedynek w pucharze ligi angielskiej, gdzie zagrają Newcastle z Southapton. Forma piłkarzy gości daje wiele do życzenia. W lidze zajmują ostatnie miejsce i nie wygląda żeby mieli wydostać sie ze strefy spadkowej. Gospodarze rozgrywają jeden z najlepszych swoich sezonów w historii. Po dwudziestu kolejkach w lidze zajmują wysokie 3 miejsce tracąc sześć punktów do lidera Manchesteru City.

Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Zawodnicy Newcastle będą bardzo trudnym rywalem do pokonania, tym bardziej, że grają mecz na własnym boisku. Pierwszy pojedynek półfinałowy wygrali 0:1. Drużyny z Southapton nie można całkowicie skreślać. Doszli do półfinału Pucharu, gdzie pokonali w ćwierćfinale drugą drużynę w tabeli Manchester City 2:0. Mecze w tych rozgrywkach charakteryzują się zaciętością i niespodziewanymi obrotami spraw. Przekonamy się już we wtorek, która drużyna wygra i jako pierwsza zamelduje się w finale.

My stawiamy na zwycięstwo Newcastle po kursie 1,47 od SUPERBET (kurs w momencie dodania typu).

Nie masz jeszcze konta w SUPERBET? Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. DO dyspozycji mamy BONUS 100% do 200 zł oraz dwa darmowe Freebety w kwocie 34 złoraz 20 zł po założeniu aplikacji mobilnej! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherNewcastleRemisSouthampton
Typ Bukmacher superbet w Newcastle  przeciwko Southampton 1,474.407,00
Typ BETCRIS Bukmacher w Newcastle  przeciwko Southampton 1,464.206,90
Typ Bukmacher etoto w Newcastle  przeciwko Southampton 1,474.207,00
Typ Bet Fan Bukmacher w Newcastle  przeciwko Southampton 1,464.206,90
Typ PZ BUK bukmacher typy w Newcastle  przeciwko Southampton 1,444.307,50