Typ: Legia wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 10.04.2023r.

Piłka nożna

W lany poniedziałek warto obejrzeć pojedynki w polskiej Ekstraklasie. Walka o mistrzostwo Polski wchodzi w decydujący moment i czas sprawdzić czy Raków Częstochowa utrzyma bezpieczną przewagę, czy może jednak Legia już na tyle się rozpędziła że odrobi i wyrwie fotel lidera.

My zachęcamy Was do pojedynku Miedź Legnica kontra Legia Warszawa, gdyż zapowiada się bardzo ciekawie. Po pierwsze Miedź to ostatnia drużyna ligi, a Legia vicelider. Po drugie obie drużyny mają zupełnie inne cele i marzenia. Dziś może się okazać że jedni mogą stracić nadzieje na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Skoro Legia ostatnio pokonała po świetnym meczu Raków Częstochowa to chyba tym bardziej nie powinni mieć żadnego problemu z pokonaniem outsidera tych rozgrywek. My stawiamy na pewne zwycięstwo gości i liczymy przynajmniej na 2-3 bramki. Warszawski sen o mistrzostwie powrócił i jest na wyciągnięcie ręki, dlatego takich meczów nie można oddawać i walczyć o pełną pulę. Zawodnicy wiedzą że dzieli ich tylko 6 punktów od lidera i czas to nadrobić. Raków ma bardziej wymagającego rywala i mogą dziś stracić punkty.

Gospodarze nie grają zbyt dobrze, nie są wymagającym rywalem w tym sezonie. Wiadomo, na Legię wszyscy się motywują bardziej, ale tu raczej na niespodzianki nie można liczyć. Przyjedzie mocna ekipa i narzuci od razu swoje warunki. Jeżeli uda się szybko strzelić to mecz już sam się ułoży. Kurs należy wykorzystać bo spodziewaliśmy się średnio w okolicach 1.50 a tu taki prezent na święta.

Stawiamy oczywiście na zwycięstwo Legii po kursie 1,74 od BETFAN (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w BETFAN i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

BukmacherMiedź LegnicaRemisLegia Warszawa
Typ Bet Fan Bukmacher w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 4,653.751.74
Typ Bukmacher superbet w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 5.004.001,70
Typ PZ BUK bukmacher typy w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 5.253.951.71
Typ Bukmacher GO + bet w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 5.003.961.70
Typ BETCRIS Bukmacher w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 5.003.911.69
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 4.803.801,68
Typ LV Bet Bukmacher w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 5,104.101.65
Typ Bukmacher etoto w Miedź Legnica  przeciwko Legia Warszawa 4,953.901,55