Typ: Powyżej 2,5 goli w meczu

Najkorzystniejszy bukmacher

13:30 - 14.01.2023r.

Piłka nożna

Przed nami prawdziwy HIT w Premier League❗ Sobotnie spotkania zaczną się od derbów Manchester United z Manchester City. Starcie derbowe charakteryzuje wielka nieprzewidywalność, a aktualnie obie drużyny są w bardzo dobrej dyspozycji❗ Po raz ostatni spotkały się ze sobą 2 października 2022r, wówczas padł prawdziwy grad goli – wynik 6:3❗💪 Ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy MC.

Gospodarze są niepokonani od siedmiu spotkań na własnym boisku i będą chcieli tą passę utrzymać z drużyną gości. Czerwone Diabły obecnie zajmują czwartą lokatę w tabeli z dorobkiem 35 punktów.

City obecnie gra bardzo dobrze i zajmuje teraz wysokie 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 39 punktów. Są jednym z faworytów do tytułu i gonią lidera. Zespół prowadzony przez Pepa Guardiola musi zwyciężać w każdym spotkaniu, jeśli realnie myśli o obronie tytułu

W tym spotkaniu należy się spodziewać ofensywnej gry i wielu ataków po obu stronach. Mecze derbowe charakteryzują się zaciętością i niespodziewanymi obrotami spraw, na co czekamy także tym razem.

My proponujemy postawić na powyżej 2,5 goli w meczu u bukmachera Betcris – 1,70 (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Betcris i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze we freebetach. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Zarejestruj się!
BukmacherManchester UnitedRemisManchester City
Typ BETCRIS Bukmacher w Manchester United  przeciwko Manchester City 1,702.15
Typ Bet Fan Bukmacher w Manchester United  przeciwko Manchester City 1,662.23
Typ  w Manchester United  przeciwko Manchester City 1,652.22
Typ LV Bet Bukmacher w Manchester United  przeciwko Manchester City 1,652.22
Typ PZ BUK bukmacher typy w Manchester United  przeciwko Manchester City 1,662.20