Typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 22.12.2022r.

Piłka nożna

W czwartek, 22.12 o godz. 21:00, odbędzie się Puchar Ligi Angielskiej! Zmierzą się w nim zespoły Manchesteru City oraz Liverpoolu FC. Jest to 1/8 finału EFL Cup. Zanosi się na bardzo ciekawe spotkanie. Dla obu zespołów to już drugi pojedynek w tych rozgrywkach. Liverpool na pewno pokaże ducha walki ponieważ chce przerwać pasmo ciągnących się porażek, ponieważ ostatnie dwa mecze przegrali. Manchester City ma passę 13 meczy wygranych i to w różnych rozgrywkach. Na pewno będą chcieli ją utrzymać za wszelką cenę. Z pewnością możemy spodziewać się dużo emocji, wielu ciekawych akcji oraz szybkiego tempa w tym meczu.

Patrząc na formę obu zespołów, od początku sezonu, oraz kontuzje niektórych zawodników, faworytem tego spotkania powinien być M. City. Do tego dochodzą absencje niektórych kluczowych graczy po niedawnych Mistrzostwach Świata w Katarze.
Ciekawostka: wyniki spotkań na Anfield pokazują że M.C. nie wygrał od 2003 roku, a w 19 ostatnich meczach, w których się zmierzyli na obiekcie The Reds, to właśnie Liverpool 13 razy wygrywał a 6 razy padł remis. Za Manchesterem City przemawia forma jaką dysponują za to za Liverpoolem statystyki starć między sobą.

Nasz typ to że obie drużyny strzelą gola. Proponujemy najlepszy kurs od LVbet – 1,52.
Skorzystaj z bonusów od legalnych bukmacherów. Wybierz firmę bukmacherską na naszej stronie załóż konto i graj.

BukmacherManchester CityRemisLiverpool FC
Typ LV Bet Bukmacher w Manchester City  przeciwko Liverpool FC 1,5202,42
Typ Bukmacher etoto w Manchester City  przeciwko Liverpool FC 1,5002,42
Typ Bet Fan Bukmacher w Manchester City  przeciwko Liverpool FC 1,51 02,39