Typ: Fiorentina wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 13.04.2023r.:

Piłka nożna

W czwartkowy wieczór polecamy Ligę Konferencji, w której zobaczymy Lecha Poznań i Fiorentinę. Kolejorz już przeszedł do historii awansując do ćwierćfinału tego pucharu. Zawodnicy będą chcili wykorzystać swoją najlepszą passę, i dotrzeć jeszcze wyżej w tych rozgrywkach. Na pewno nie mają zamiaru zatrzymać się na najbliższej stacji. Dwumecz z Fiorentiną ma być tylko stacją pośrednią do półfinału. Jak to będzie w rzeczywistości? Przekonamy się w pierwszej odsłonie, dziś wieczorem. Jaką zaliczkę uda się wypracować jednemu jak i drugiemu zespołowi przed rewanżem na stadionie Artemio Franchi, który będzie tydzień później? Mecz pokaże, a my na ten pojedynek mamy swój typ.

Lech od początku rozgrywek doznał tylko jednej porażki, a w fazie pucharowej wyeliminował najpierw Bodo/Glimt, a później Djurgadens. Nie będzie to pierwsze starcie z Fiorentiną. Przypomnijmy, że oba zespoły spotkały się w 2015 roku, kiedy rywalizowali w fazie grupowej Ligi Europy. Pierwszy mecz Lech wygrał we Florencji 2:1, a dwa tygodnie później przegrali u siebie 0:1. Czy jest to rywal w ich zasięgu? Budujący jest fakt, że Kolejorz wygrał 7 z 8 ostatnich meczów na swoim boisku w Lidze Konferencji.

Fiorentina w tym spotkaniu oczywiście jest faworytem bukmacherówi także naszym. Zakwalifikowanie się do europejskich pucharów poprzez ligę będzie trudne, dlatego awans do kolejnej rundy jest priorytetem gości. Ewentualne zwycięstwo w Pucharze Włoch, również pozwoli im na grę w Europie, w przyszłym sezonie. Fiorentina powinna być pewna siebie dzięki swojej obecnej formie. Do tego dochodzi ich doświadczenie i zdecydowanie mocniejsza liga krajowa. Sądzimy że początek spotkania będzie zachowawczy po obu stronach, ale z czasem to goście będą przejmować inicjatywę. Skłaniamy sie ku underowemu wynikowi i nie liczymy na fajerwerki. Fiołki powinny wygrać 1:0 lub 2:0 i pokazać swoją wyższość. Czekamy na dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, a jak będzie?

Stawiamy na zwycięstwo Fiorentiny po kursie 1,80 od Superbet (kurs w momencie dodania typu).

Załóż konto w Superbet i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

BukmacherLech PoznańRemisFiorentina
Typ  w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 4,753,801,80
Typ BETCRIS Bukmacher w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 5,003,751,72
Typ LV Bet Bukmacher w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 5,104,001,80
Typ Bet Fan Bukmacher w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 4,603,751,76
Typ PZ BUK bukmacher typy w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 4,753,701,68
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 4,503,701,73
Typ Bukmacher etoto w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 4,503,751,75
Typ Bukmacher GO + bet w Lech Poznań  przeciwko Fiorentina 5,003,751,72