Typ: USA wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 29.11.2022r.

Piłka nożna

Przed nami trzeci mecz w grupie A. Pojedynek Iranu z USA zapowiada się bardzo ciekawie. Po pierwsze to Iran jest w lepszej sytuacji gdyż mają 3 punkty i aktualnie są na 2 miejscu w tabeli. Amerykanie mają o jeden punkt mniej, gdyż oba pojedynki na Mistrzostwach zremisowali. Iran po pierwszej porażce z Anglia aż 2:6 podniósł się i dość niespodziewanie wygrał z Walią 2:0. USA pierwszy mecz zremisowali 1:1 z Walią, a w drugim pojedynku z Anglią utrzymali 0 z tyłu i także nic nie strzelili. Jak będzie tym razem?

Naszym zdaniem większe szanse na zwycięstwo mają „goście”. Bukmacherzy także wyżej oceniają ich szansę dając odpowiednie od ok 1.98 do 2.03 kurs na ich zwycięstwo. Iran to zespół słabszy, ale pokazali charakter. USA rozegrali dobre dwa mecze i w tym trzecim po prostu muszą wygrać i pokazać swoją wyższość jeżeli chcą liczyć na awans, a to daje im jedynie zwycięstwo!


My proponujemy wykorzystać bardzo dobry kurs na USA i spróbować szczęścia stawiając na ich zwycięstwo. Bukmacher LVBET daje nam wysoki kurs, a dodatkowo zachęca sporymi promocjami. Skorzystaj z darmowego zakładu o wartości 20 PLN zaraz po rejestracji konta, lub wykorzystaj dodatkową gotówkę, którą otrzymasz po pierwszej wpłacie. Graj w legalnych firmach bukmacherskich i wygrywaj na zakładach sportowych.

BukmacherIranRemisUSA
Typ  w Iran  przeciwko USA 4.103.402.03
Typ BETCRIS Bukmacher w Iran  przeciwko USA 4.103.402.02