Typ: FC Barcelona wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

16:15 - 28.01.2023r.

Piłka nożna

28 stycznia w ramach 19 kolejki La Liga, zapraszamy na starcie pomiędzy Gironą a Barceloną. W tym spotkaniu, zobaczymy rywalizację zespołu, który walczy o mistrzostwo oraz drużyny ze środka tabeli. Rywalizacja o prym w Hiszpanii wchodzi w ważną fazę i duma Katalonii musi po prostu wygrać w Gironie.

Gospodarze jako beniaminek bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie. Złapali niezłą passę zwycięstw, gdzie siedem meczy ligowych z rzędu są bez porażki. Na drodze do dalszych zwycięstw stanął zespół Villareal, z którą na wyjeździe zawodnicy z Girony przegrali 1:0.

Barcelona to lider tabeli, który na osiem kolejek, zwyciężał aż w siedmiu. Musimy pamiętać, że w tym meczu nie zagra jeszcze Robert Lewandowski, który jest zawieszony za czerwną kartkę.
Obie drużyny miały okazję grać ze sobą dziesięciokrotnie, a bilans tych spotkań zdecydowanie przemawia na korzyść gości. Wygrali osiem spotkań z dziesięciu, jeden zremisowali i raz przegrali.

Nasz typ w tym meczu nie może być inny jak postawić na wygraną Barcelony po kursie 1,60 od Betcris (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Betcris i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze we freebetach. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Zarejestruj się!
BukmacherGirona FCRemisFC Barcelona
Typ BETCRIS Bukmacher w Girona FC  przeciwko FC Barcelona 5,404,501,60
Typ Bet Fan Bukmacher w Girona FC  przeciwko FC Barcelona 5,404,301,58
Typ Bukmacher superbet w Girona FC  przeciwko FC Barcelona 5,504,401,57
Typ LV Bet Bukmacher w Girona FC  przeciwko FC Barcelona 6,004,601,55
Typ PZ BUK bukmacher typy w Girona FC  przeciwko FC Barcelona 5,254,301,55