Typ: Francja wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 14.12.2022r.

Piłka nożna

W drugim półfinale Mistrzostw Świata dojdzie do spotkania zespołów Francji i Maroka. Drużyna Walida Regraguiego jest pierwszą afrykańską drużyną, która dotarła tak daleko w historii. Francuzi oczywiście są faworytami, ale zespołu z Maroka nie można lekceważyć.

Maroko w całym turnieju straciło zaledwie jedną bramkę i będą chcieli zatrzymać francuską ofensywę. Zespół trójkolorowych może mieć problem ze strzeleniem bramki i rozbiciem defensywy rywali. Maroko pokazało się wielokrotnie z bardzo mocnej strony i nie będzie łatwo wybić ich z rytmu.

Francja jako obecni Mistrzowie Świata będą chcieli obronić tytuł. Są już o jeden krok bliżej od tego aby ponownie zagrać w finale. Naszym zdaniem mają najlepszych zawodników na tym turnieju. Na każdej pozycji są znakomite indywidualności. Każdy z nich może wykorzystać jeden moment i dać zwycięstwo Francji.


Uważamy że Francja ostatecznie wygra i stawiamy na ich zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Proponujemy najlepszy kurs od Betfan 1,57 za zwycięstwo trójkolorowych. To ostatnie mecze w których możemy postawić na Mistrzostwa Świata i otrzymać dodatkową gotówkę z promocji. Wybierz firmę bukmacherską na naszej stronie, załóż konto i graj.

BukmacherFrancjaRemisMaroko
Typ Bet Fan Bukmacher w Francja  przeciwko Maroko 1.573,86,7
Typ LV Bet Bukmacher w Francja  przeciwko Maroko 1,554,07,75
Typ BETCRIS Bukmacher w Francja  przeciwko Maroko 1,553,957,20