Typ: Dusseldorf wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 27.01.2023r.

Piłka nożna

Zaczynamy weekend sportowy! My skupiamy się ponownie na typach z piłki nożnej i wrzucamy Wam ciekawy pojedynek na zapleczu ligi niemieckiej. O 18:30 zagrają zespoły z Dusseldorfu oraz Magdeburga.

Faworytem są gospodarze, którzy zajmują aktualnie 7 miejsce w lidze, ale apetyty mają znacznie większe. Marzy im się awans i będą robić wszystko aby wejść do fazy play-off. Strzelają sporo bramek, tracą mało i mają jednego super grajka – Dawida Kownackiego! Dawid zapowiedział że po sezonie odchodzi ale chce pomóc drużynie w wejściu do najwyższej ligi. Plany są ambitne i powinni już od pierwszego meczu, po przerwie, zaatakować.

Goście to przedostatnia drużyna w lidze. Nie mają wielkich wymagań i chcą jedynie się utrzymać. Ich skuteczność nie jest najlepsza i tracą dużo bramek. Pierwszy mecz na wyjeździe na pewno nie napawa ich optymizmem.

Jeżeli chodzi o historię spotkań to mamy w tym wypadku wyrównany poziom. W 5 ostatnich pojedynkach obie drużyny wygrały po 2 razy i był jeden remis. Jednak w tym sezonie już raz zagrali i wygrał Dusseldorf i to na wyjeździe 2:1.

My stawiamy na zwycięstwo drużyny Dusseldorf po kursie 1,74 od Betfan (kurs w momencie dodania typu).

Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. Do dyspozycji mamy wiele bonusów, szczególnie od pierwszej wpłaty! BETFAN to sprawdzony bukmacher, który ma bogatąofertę i wysokie kursy. Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherDusseldorfRemisMagdeburg
Typ Bet Fan Bukmacher w Dusseldorf  przeciwko Magdeburg 1,744.004.34
Typ Bukmacher superbet w Dusseldorf  przeciwko Magdeburg 1,744.103.40
Typ LV Bet Bukmacher w Dusseldorf  przeciwko Magdeburg 1,654.054.90
Typ BETCRIS Bukmacher w Dusseldorf  przeciwko Magdeburg 1.744.104.40
Typ PZ BUK bukmacher typy w Dusseldorf  przeciwko Magdeburg 1,714.204.50