Typ: Dusseldorf wygra mecz

18:30 - 27.01.2023r.

Piłka nożna

Zaczynamy weekend sportowy! My skupiamy się ponownie na typach z piłki nożnej i wrzucamy Wam ciekawy pojedynek na zapleczu ligi niemieckiej. O 18:30 zagrają zespoły z Dusseldorfu oraz Magdeburga.

Faworytem są gospodarze, którzy zajmują aktualnie 7 miejsce w lidze, ale apetyty mają znacznie większe. Marzy im się awans i będą robić wszystko aby wejść do fazy play-off. Strzelają sporo bramek, tracą mało i mają jednego super grajka – Dawida Kownackiego! Dawid zapowiedział że po sezonie odchodzi ale chce pomóc drużynie w wejściu do najwyższej ligi. Plany są ambitne i powinni już od pierwszego meczu, po przerwie, zaatakować.

Goście to przedostatnia drużyna w lidze. Nie mają wielkich wymagań i chcą jedynie się utrzymać. Ich skuteczność nie jest najlepsza i tracą dużo bramek. Pierwszy mecz na wyjeździe na pewno nie napawa ich optymizmem.

Jeżeli chodzi o historię spotkań to mamy w tym wypadku wyrównany poziom. W 5 ostatnich pojedynkach obie drużyny wygrały po 2 razy i był jeden remis. Jednak w tym sezonie już raz zagrali i wygrał Dusseldorf i to na wyjeździe 2:1.

My stawiamy na zwycięstwo drużyny Dusseldorf po kursie 1,74 od Betfan (kurs w momencie dodania typu).

Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. Do dyspozycji mamy wiele bonusów, szczególnie od pierwszej wpłaty! BETFAN to sprawdzony bukmacher, który ma bogatąofertę i wysokie kursy. Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

Bukmacher Dusseldorf Remis Magdeburg
Bukmacher typ 1,74 4.00 4.34
Bukmacher typ 1,74 4.10 3.40
Bukmacher typ 1,65 4.05 4.90
Bukmacher typ 1.74 4.10 4.40
Bukmacher typ 1,71 4.20 4.50