Typ: Poniżej 2,5 goli

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 17.12.2022r.

Piłka nożna

W sobotę 17.12 odbędzie się mecz o 3 miejsce Mistrzostw Świata 2022r. O brązowy medal zagrają zespoły Chorwacji i Maroka. Zespół, wciąż aktualnych, wicemistrzów świata w swoim półfinale zdecydowanie przegrał z Argentyną, a rewelacyjne Maroko z Francją. Już teraz możemy powiedzieć że emocji będzie bardzo dużo. Oba zespoły za wszelką cenę będą chciały wygrać i zostać trzecim najlepszym zespołem na tym turnieju.

Na co możemy liczyć w meczu o 3 miejsce? Na pewno na dobre spotkanie, gdzie stawką jest najniży stopień podium. Zespół z Maroka już osiągnął wielki sukces i niewątpliwie są „czarnym koniem” tego turnieju. Chorwacja musiała przełknąć gorycz porażki z Argentyną i stracone aż 3 bramki. Oba zespoły miały już okazję grać ze sobą w pierwszej kolejce na tym turnieju. Wówczas bramek nie zobaczyliśmy ponieważ padł bezbramkowy remis. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem.

My proponujemy postawić na małą liczbę bramek w tym meczu. Naszym zdaniem oba zespoły będą bardzo ostrożne i nie zaryzykują straty gola. W pierwszej połowie nie spodziewamy się żadnych bramek, tą możemy dopiero zobaczyć w drugiej połowie, jednak możliwy jest ponownie remis, dogrywka i rzuty karne.

Skorzystaj z bonusów od legalnych bukmacherów. To ostatnie dwa mecze w których możemy postawić na Mistrzostwach świata i otrzymać dodatkową gotówkę z promocji. Wybierz firmę bukmacherską na naszej stronie załóż konto i graj.

BukmacherChorwacjaRemisMaroko
Typ LV Bet Bukmacher w Chorwacja  przeciwko Maroko 2,353,53,15
Typ Bet Fan Bukmacher w Chorwacja  przeciwko Maroko 2,413,43,05
Typ Bukmacher etoto w Chorwacja  przeciwko Maroko 2,383,453,05