Typ: Powyżej 2,5 goli w meczu

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 09.12.2022r.

Piłka nożna

W piątek 09.12 zaczynamy ćwierćfinały Mistrzostw Świata w Katarze. Na pierwszy ogień ruszają zespoły Chorwacji i Brazylii. Dwa różne światy jeżeli chodzi o poziom piłkarski. Chorwacja ma za sobą wyczerpujący mecz z Japonią gdzie wygrali dopiero po serii rzutów karnych. Canarinhos są w lepszych nastrojach którzy wysoko pokonali Koreę Południową i są głównymi faworytami do wygrania całego Mundialu.

Na co możemy liczyć w tym pojedynku? Zawodnicy z Ameryki Południowej będą dominować na boisku przez cały mecz i bez większych problemów powinni rozprawić się z bałkańskim zespołem. Jednak nie należy zapomnieć, że w footballu nie można nigdy nikogo lekceważyć. To będzie bardzo ciekawe starcie w wykonaniu obu zespołów, a turniej przyniósł już wiele niespodzianek.


Stawiamy na powyżej 2,5 goli w meczu! Nasz typ jest po bardzo dobrym kursie 1,79 od BetFan. Jeżeli myślicie tak jak my to warto na ten typ postawić. Legalni bukmacherzy oferują sporo ciekawych zdarzeń, które możecie wykorzystać. Zapraszamy aby kliknąć w banery na naszej stronie i odebrać bonusy!

BukmacherChorwacjaRemisBrazylia
Typ Bet Fan Bukmacher w Chorwacja  przeciwko Brazylia 17902.04
Typ BETCRIS Bukmacher w Chorwacja  przeciwko Brazylia 1.7702.05
Typ Bukmacher etoto w Chorwacja  przeciwko Brazylia 1.7502.06