Typ: Francja awansuje

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 10.12.2022r.

Piłka nożna

W sobotę 10.12 czekają nas kolejne mecze ćwierćfinałowe gdzie zmierzą się między innymi drużyny Anglii i Francji. Ci drudzy na ostatnim turnieju zdobyli Mistrzostwo Świata w Rosji w 2018r., a zespół z Anglii to wiece mistrz Europy, który na mundialu prezentuje się całkiem dobrze. W trzech z czterech spotkań zdobywali co najmniej 3 bramki. Jak będzie w tym razem, zobaczymy! Przewidujemy, że Anglia co najmniej raz wpisze się na listę strzelców. Francuzi przylecieli do Kataru z zamiarem obronienia tytułu Mistrzów Świata, ale ten plan wcale nie musi się ziścić. Uważamy że Francja ma szansę pokonać zespół z Anglii, ale po ciężkim boju. .

Na co możemy liczyć w tym spotkaniu. Obie drużyny mają swoje ambicje i wiedzą że nie mogą stracić szybko bramki. Spodziewamy się remisu w pierwszej połowie i być może nie wpadnie żadna bramka. Anglia i Francja jeszcze w tym turnieju nie grała z tak wymagającymi rywalem. To będzie sprawdzenie formy obu zespołów. My stawiamy na awans Francji tym bardziej że kurs na takie wydarzenie jest bardzo dobry – 1.75 od LVBET!


Jeżeli macie ochotę oglądać mecz z nutką adrenaliny to proponujemy postawić zakład na ten pojedynek. Nasz typ to awans Francji po kursie 1,75 od LVBET. Na naszej stronie macie dostępne banery różnych firm oraz opisane bonusy i promocje. Skorzystajcie z tych opcji i grajcie za dodatkową gotówkę!

BukmacherAngliaRemisFrancja
Typ LV Bet Bukmacher w Anglia  przeciwko Francja 1.7500
Typ BETCRIS Bukmacher w Anglia  przeciwko Francja 1.7300
Typ Bukmacher etoto w Anglia  przeciwko Francja 1.7500