Typ: Poniżej 2,5 gola

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 07.03.2023r.

Piłka nożna

We wtorek proponujemy kolejną dawkę emocji w Lidze Mistrzów. Na boisko wybiegną drużyny Chelsea i Borussi Dortmund. Goście to aktualni wiceliderzy niemieckiej Bundesligi. Zespół Chelsea plasuje się na 10 miejscu w swoje lidze. To dla dwukrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów jest zdecydowanie wynik poniżej oczekiwań.

W tym spotkaniu faworytem jest zespół Borussi Dortmund. Za sprawą jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu, gdzie wygrali 1:0. Będą podchodzić do tego pojedynku ze względnym spokojem. Chelsea w meczu rewanżowym, aby marzyć o doprowadzeniu do dogrywki musi wygrać przynajmniej 1:0, jedna bramka więcej da im awans. Patrząc na ich aktualną dyspozycję strzelecką może się to okazać trudne do wykonania. Nie spodziewamy się gradu goli w tym meczu, więc myślimy, że spotkanie skończy się wynikiem jak w pierwszym spotkaniu, lub bezbramkowym remisem.

My proponujemy postawić poniżej 2,5 gola w meczu po kursie 1,97 od BETFAN (kurs w momencie dodania typu).

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Betfan to nie ma na co czekać. Firma oddaje w Wasze ręce wiele możliwości do typowania zakładów sportowych, ale nie tylko. Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. Do dyspozycji mamy wysokie bonusy oraz wiele ciekawych promocji do wykorzystania na w formie Freebeta! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherChelseaRemisBorussia Dortmund
Typ Bet Fan Bukmacher w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9701,81
Typ BETCRIS Bukmacher w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9501,85
Typ Bukmacher etoto w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9701,84
Typ Bukmacher superbet w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9501,85
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9301,86
Typ LV Bet Bukmacher w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,8801,80
Typ PZ BUK bukmacher typy w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9501,86
Typ Bukmacher GO + bet w Chelsea  przeciwko Borussia Dortmund 1,9601,85