Typ: Sevilla nie przegra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 04.11.2023r.

Piłka nożna - LaLiga

Kolejny typ na sobotę to 12 kolejka LaLiga, w której zobaczymy zespoły Celty Vigo oraz Sevilli. Sytuacja gospodarzy w lidze jest trudna. Na razie zajmują 18 miejsce i mają jedno zwycięstwo na koncie. Pomimo trudności Celta wykazuje się odpornością psychiczną i zdolnością do remisów. Oznacza to, że gospodarze są niezwykle trudnym rywalem i Sevilla może miec problem aby urwać punkty. Goście również borykają się z pewnymi trudnościami w tej fazie rozgrywek. Obecnie zajmują 14 lokatę w tabeli, ale ich gra jest bardziej stabilna niż u rywali.

Analizując formę obu drużyn, spodziewamy się wyrównanego starcia. Gospodarze mogą się okazać niezwykle trudnym rywalem dla Sevilli. Na pewno czeka nas walka o każdą piłkę i emocjonujące widowisko na boisku. Dlaczego stawiamy na gości? Kursy od bukmacherów są zbliżone, ale doświadczenie, lepsza kadra zawodników oraz wyższe cele przemawiaja na ich korzyść. Gospodarze będą starac się przeszkadzać aby urwać przeciwnikom punkty, jednak o to będzie bardzo trudno.

Proponujemy postawić, że Sevilla nie przegra po kursie1,55 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherCelta VigoRemisSevilla
Typ Bukmacher etoto w Celta Vigo  przeciwko Sevilla 1.431.331.68
Typ LV Bet Bukmacher w Celta Vigo  przeciwko Sevilla 1.401.301.53
Typ Bukmacher superbet w Celta Vigo  przeciwko Sevilla 1.471.331.55
Typ Bet Fan Bukmacher w Celta Vigo  przeciwko Sevilla 1.431.331.54