Typ: Newcastle wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 11.11.2023r.

Piłka nożna - Premier League

Kolejny pojedynek jaki proponujemy to Premier League i 12 kolejka, gdzie zagrają ze sobą Bournemouth i Newcastle. Gospodarze zajmują 18 lokatę, a ta pozycja na dzień dzisiejszy daje im spadek. Bournemouth na 5 ostatnich kolejek wygrało 2:1 z niżej notowanym zespołem z Burnley. Reszta pojedynków to same porażki. W tym spotkaniu trudno będzie im wyrwać punkty ponieważ zespół który będą podejmować jest drużyną lepszą. Newcastle to 6 drużyna w tabeli i na pewno będzie chciała wygrać i walczyć o pozycję, która daje awans do Ligi Mistrzów. Różnica punktowa między 3 a 5 miejscem to odpowiednio 4 i 2 punkty. Więc jak dzisiaj goście zgarną komplet punktów to są wstanie wskoczyć na 5 miejsce. Czy tak się stanie przekonamy się niedługo. Początek spotkania o 18:30.

Analizując bezpośrednie pojedynki, to oba zespoły miały okazje ze sobą grać na początku tego roku, gdzie pojedynek skończył się remisem 1:1. Naszym zdaniem bez żadnego problemu Newcastle powinno wygrać dopisując sobie cenne 3 punkty. Goście to klasową drużyna. Notują doskonale wyniki. Są pieniądze to będą zwycięstwa i na to liczymy.

Proponujemy postawić na Newcastle po kursie 1.71 od ETOTO (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w ETOTO i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN na start za apkę oraz inne BONUSY. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherBournemouthRemisNewcastle
Typ Bukmacher etoto w Bournemouth  przeciwko Newcastle 4.834.051.71
Typ LV Bet Bukmacher w Bournemouth  przeciwko Newcastle 4.754.201.70
Typ Bukmacher superbet w Bournemouth  przeciwko Newcastle 4.754.201.70
Typ Bet Fan Bukmacher w Bournemouth  przeciwko Newcastle 4.653.901.70