Typ: Obie drużyny strzela bramkę

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 12.01.2023r.

Piłka nożna

W czwartkowy wieczór czekają nas kolejne, w tym sezonie w Premier League, derby Londynu❗ Tym razem zagrają zespoły Fulham i Chelsea. Gospodarze w tym sezonie, jako beniaminek, grają bardzo dobrze. Zajmują znakomite 7 miejsce z dorobkiem 28 punktów. Goście w tym sezonie grają przeciętnie i zdołali zremisować tylko jeden mecz z pięciu na wyjeździe. W czwartek również czeka ich ciężka przeprawa z piłkarzami Fulham.

Ostatnie pojedynki między nimi kończyły się zwycięstwami Chelsea. Jak będzie tym razem? Patrząc na dyspozycję obu drużyn, czwartkowe spotkanie wygląda interesująco i zestawienie ze sobą tych drużyn powinno stworzyć ciekawe widowisko. Liczymy na szybki i ofensywny mecz. Nikt tu nie będzie kalkulować i z pewnością zobaczymy kilka goli.

My proponujemy postawić, że obie drużyny strzelą bramkę po kursie 1,69 od Betcris. (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w Betcris i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze we freebetach. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Zarejestruj się!
BukmacherFulhamRemisChelsea
Typ BETCRIS Bukmacher w Fulham  przeciwko Chelsea 1,692.17
Typ Bet Fan Bukmacher w Fulham  przeciwko Chelsea 1,662.13
Typ  w Fulham  przeciwko Chelsea 1,622.20
Typ LV Bet Bukmacher w Fulham  przeciwko Chelsea 1,622.20
Typ PZ BUK bukmacher typy w Fulham  przeciwko Chelsea 1,582.25