Typ: Poniżej 2,5 goli

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 11.04.2023r.

Piłka nożna

Na wtorkowy wieczór proponujemy Ligę Mistrzów, która wkracza w decydującą fazę. Przed nami pierwsze ćwierćfinały, gdzie w jednym ze spotkań Benfica będzie podejmować Inter. Gospodarze bardzo dobrze spisują się w tym sezonie w Lidze Mistrzów. Z 12 meczy rozegranych wygrali aż 10. W drodze do ćwierćfinału pokonali w dwumeczu FC Brugge 2:0 i 5:1. Te dwa efektowne zwycięstwa zapewniły im awans. Inter ostatnio gra przeciętnie, ostatnie sześć meczy w lidze mają bez zwycięstwa.

W tym spotkaniu faworytem jest co prawda Benfica, ale naszym zdaniem to Inter przed rewanżem będzie w lepszej sytuacji. Za gospodarzami ciężki mecz z Porto w którym trener nie oszczędzał najlepszych zawodników. Dodatkowo biją się o mistrzostwo Portugali. Są liderem w lidze i mają aż siedem punktów przewagi nad drugim Porto. Oczywiście liga portugalska nie jest tak wymagająca jak Serie A i różnicę poziomów na pewno zobaczymy na boisku. Goście nie muszą się, aż tak skupiać na Serie A, gdyż mistrzostwo jest poza ich zasięgiem, dlatego dobre pokazanie się w Champions League jest najwyższym priorytetem.

W tym pojedynku stawiamy na małą liczbę bramek. Powód jest prosty. Raz już grali ze sobą w LM i Inter na wyjeździe w tamtym meczu zremisował 0:0. Jak dodamy ze tu nie muszą się rzucać za wszelką cenę tylko wywieźć dobry wynik, aby potem u siebie to przypieczętować. Liczymy ze goście zagrają na 0 z tyłu.

My proponujemy postawić poniżej 2,5 gola w meczu po kursie 1,81 od BETFAN (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w BETFAN i wykorzystaj bonusy jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe pieniądze. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

BukmacherBenficaRemisInter
Typ Bet Fan Bukmacher w Benfica  przeciwko Inter 1,812,01
Typ Bukmacher superbet w Benfica  przeciwko Inter 1,752,10
Typ PZ BUK bukmacher typy w Benfica  przeciwko Inter 1,762,10
Typ Bukmacher GO + bet w Benfica  przeciwko Inter 1,772,05
Typ BETCRIS Bukmacher w Benfica  przeciwko Inter 1,772,05
Typ Typy bukmacherskie Fuksiarz w Benfica  przeciwko Inter 1,752,00
Typ LV Bet Bukmacher w Benfica  przeciwko Inter 1,702,15
Typ Bukmacher etoto w Benfica  przeciwko Inter 1,792,04