Typ: Basaksehir wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

17:00 - 29.01.2023r.

Piłka nożna

Niedziela i liga turecka. Przed nami bardzo interesujący pojedynek z uwagi na tabelę, gdyż zagrają ze sobą sąsiadujące w niej drużyny. Z tego powodu kursy są bardzo wysokie i my postaramy się to wykorzystać.

W tym spotkaniu stawiamy na Basaksehir! Gospodarze powinni wygrać z uwagi na kilka kwestii. Po pierwsze grają u siebie i to jest dla nich handicap. Na swoim boisku grają bardzo dobrze i wygrywają większość pojedynków! Po drugie ostatnio wygrali swój mecz i widać że jest forma. Tego nie można powiedzieć o rywalach, którzy ewidentnie się pogubili i nie mogą wrócić na odpowiednie tory. Do tego gospodarze mają lepszy bilans zwycięstw z tym rywalem.

Goście jak już pisaliśmy prędzej nie są w formie. Swoje mecze przegrywają i szczególnie na wyjazdach nie są w stanie urwać punktów temu rywalowi. Kursy przemawiają za zwycięstwem Basaksehir na co także my liczymy!

My proponujemy postawić na zwycięstwo Basaksehir po kursie 1,95 od SUPERBET (kurs w momencie dodania typu).

Nie masz jeszcze konta w SUPERBET? Skorzystaj koniecznie z bonusów jakie mamy do dyspozycji od tego legalnego bukmachera w Polsce. Załóż konto już dziś, w kilka sekund i graj aby wygrać. DO dyspozycji mamy BONUS 100% do 200 zł oraz dwa darmowe Freebety w kwocie 34 złoraz 20 zł po założeniu aplikacji mobilnej! Rozpocznij zabawę i skorzystaj z naszych typów.

BukmacherBasaksehirRemisKonyaspor
Typ Bukmacher superbet w Basaksehir  przeciwko Konyaspor 1.953,603.80
Typ BETCRIS Bukmacher w Basaksehir  przeciwko Konyaspor 1.933,323.99
Typ LV Bet Bukmacher w Basaksehir  przeciwko Konyaspor 1.923,703.90
Typ Bet Fan Bukmacher w Basaksehir  przeciwko Konyaspor 1.923,653.95
Typ PZ BUK bukmacher typy w Basaksehir  przeciwko Konyaspor 1.913,703.90