Typ: Dania wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 30.11.2022r.

Piłka nożna

Co za mecz i co za emocje czekają na nas już 30 listopada! Kto by się spodziewał że w takiej grupie Dania po 2 pojedynkach będzie mieć jedynie 1 punkt. Australia dość niespodziewanie jest wyżej w tabeli z 3 punktami po zwycięstwie nad Tunezją. W prawdzie po pierwszym meczu z Francją, w którym przegrali 1:4, nie było im do śmiechu, za to po zwycięstwie humory mają na pewno lepsze. Czego im potrzeba? Wystarczy remis z Danią i osiągną ogromny sukces wychodząc z grupy, ale czy do tego dojdzie?

Sądzimy że niestety nie będzie tak łatwo. Powód jest dość prosty. Dania to na pewno lepsza drużyna piłkarsko, a podrażniona takimi wynikami, na pewno będzie chciała odbić sobie wcześniejsze niepowodzenia w ostatnim meczu w grupie. Tylko zwycięstwo daje im awans, więc nie pozostaje nic innego jak pokonać bezpośredniego rywala do dalszej części turnieju. Faworytem bukmacherów są Duńczycy i kurs mocno spada więc warto go szybko łapać zanim będzie poniżej 1.5!


LVBET daje dość wysoki kurs, ale na pewno ta sytuacja nie będzie trwała długo. Kursy spadają i u innych bukmacherów widać dużo większe i szybsze spadki. Warto szybko przeanalizować rynek legalnych bukmacherów w Polsce i wykorzystać lepsze kursy. Zakład na Danię to dobre rozwiązanie, a założenie konta w tej firmie i skorzystanie z darmowych bonusów oraz dodatkowych promocji przy pierwszej wpłacie jest bardzo kuszące.

BukmacherAustraliaRemisDania
Typ  w Australia  przeciwko Dania 6.403.901.59
Typ BETCRIS Bukmacher w Australia  przeciwko Dania 6.604.301.52