Typ: Atletico Bilbao wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 10.11.2023r.

Piłka nożna - LaLiga

Nasz typ na piątkowy wieczór to 13 kolejka LaLiga, w której zobaczymy Atletico Bilbao z Celtą Vigo. Po emocjach związanych z europejskimi pucharami, czas wrócić na ligowe boiska. Gospodarze obecnie zajmują 5 lokatę i uzbierali do tej pory 21 oczek. Na pewno mają wyższe cele jakim jest awans do Ligi Mistrzów. Atletico dobrze radzi sobie przed własną publicznością, gdzie nie przegrało ani jednego z 5 ostatnich spotkań. Czy podtrzyma tą passę i dzisiaj również wygrają z Celtą? Naszym zdaniem tak się właśnie stanie i zdobędą 3 punkty. Goście w tegoroczne rozgrywki weszli bardzo kiepsko. Aktualnie plasują się na 18 pozycji z dorobkiem jedynie 7 punktów w 12 spotkaniach. Do tej pory udało im się wygrać jedno spotkanie, 4 zremisować i aż 7 razy schodzili z boiska jako przegrani. Jak spiszą z nadchodzącym starciu z wyżej notowanym rywalem? Przekonamy się już dzisiaj. Początek spotkania o 21:00

Bez wątpienia murowanym faworytem do zwycięstwa jest ekipa z Kraju Basków. W końcu przed własną publicznością idzie im wyśmienicie. W tym sezonie zdobyli już 11 z 18 możliwych punktów u siebie. Celta natomiast przegrała ostatnie 3 potyczki wyjazdowe i wydaje się , ze tego samego można spodziewać się po dzisiejszym pojedynku.

Proponujemy postawić na Atletico po kursie 1.62 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherAtletico BilbaoRemisCelta Vigo
Typ Bukmacher superbet w Atletico Bilbao  przeciwko Celta Vigo 1.624.205.50
Typ LV Bet Bukmacher w Atletico Bilbao  przeciwko Celta Vigo 1.604.255.55
Typ BETCRIS Bukmacher w Atletico Bilbao  przeciwko Celta Vigo 1.604.205.40
Typ Bet Fan Bukmacher w Atletico Bilbao  przeciwko Celta Vigo 1.313.955.10