Typ: Real Madryt wygra mecz

Najkorzystniejszy bukmacher

21:00 - 22.01.2023r.

Piłka nożna

W niedzielę proponujemy ligę hiszpańską, gdzie w 18 kolejce La liga zmierzą się zespoły Athletico Bilbao i Real Madryt. Faworytem w tym spotkaniu są goście, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli i mają trzy punkty straty do fotela lidera. Gospodarze obecnie zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów i stratą do czwartego miejsca zaledwie dwa punkty. Pojedynek między tymi zespołami zapowiada się emocjonująco i żadna z drużyn nie będzie kalkulować  tylko powalczą o komplet punktów.

Historia pokazuje, że spotkanie tych drużyn kończyły się zwycięstwami Realu Madryt. W każdym meczu padało sporo goli i liczymy że tym razem też tak będzie. Oczywiście gospodarzy nie można skreślać, na pewno będą chcieli wygrać u siebie i zdobyć cenne punkty. Real Madryt w ostatnich pojedynkach bardzo się męczył i przegrali między innymi u siebie z Barceloną 1:3.  W ich wypadku można liczyć na przełamanie, a że lider im ucieka to nie mogą pozwolić sobie na stratę kolejnych punktów. W tygodniu wygrali dramatyczny mecz w Pucharze Króla, gdzie przegrywali już 0:2 aby ostatecznie wygrać 3:2. To pokazuje ich charakter i determinację w dążeniu do celu.

Zespół z Bilbao nie jest aktualnie w formie, ostatnie trzy mecze w lide to dwa remisy i jedna porazka. Do tego strzelają dużo mniej goli niż Real więc lepsza skuteczność powinna być po stronie gości. Gospodarze zazwyczaj punkty zdobywają na niżej notowanych rywalach.

Proponujemy postawić na wygraną Realu Madryt po wysokim kursie 2,45 od Lvbet (kurs w momencie dodania typu)

Skorzystaj z bonusów jakie mamy do dyspozycji od legalnych bukmacherów w Polsce. Wybierz najlepszą dla siebie firmę bukmacherską i rozpocznij zabawę. Skorzystaj z naszych typów i wygrywaj.

BukmacherAthletico BilbaoRemisReal Madryt
Typ LV Bet Bukmacher w Athletico Bilbao  przeciwko Real Madryt 3,003,552,45
Typ Bukmacher superbet w Athletico Bilbao  przeciwko Real Madryt 2,903,502,45
Typ Bet Fan Bukmacher w Athletico Bilbao  przeciwko Real Madryt 2,863,402,45
Typ BETCRIS Bukmacher w Athletico Bilbao  przeciwko Real Madryt 2,973,472,44
Typ PZ BUK bukmacher typy w Athletico Bilbao  przeciwko Real Madryt 2,853,352,40