Typ: Arsenal FC wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

18:30 - 31.12.2022r.

Piłka nożna

Na koniec starego roku nie zabraknie emocji w Premier League. 31 grudnia o 18:30 wybiegną na boisko piłkarze Brighton & Hove Albion oraz Arsenal FC. W tym spotkaniu zagrają zespoły, które na razie grają bardzo dobrze i zajmują wysokie miejsca w tabeli.

Faworytem w tym spotkaniu jest Arsenal, który nie zwalnia tempa i utrzymuje fotela lidera. W pierwszym meczu, po mundialu, Kanonierzy wygrali z West Ham 3:1 i kontynuują świetną domową serię. Jak będzie na wyjeździe? Zobaczymy już niebawem. Brighton ostatnio gra w kratkę. 21 grudnia sensacyjnie odpadli z EFL Cup po rzutach karnych z Charltonem. Do Premier League wrócili jednak w dobrym stylu wygrywając 3:1 Southamton. Sobotnie spotkanie wygląda interesująco i zestawienie tych drużyn powinno stworzyć ciekawe widowisko z kilkoma bramkami.

My proponujemy postawić na zwycięstwo Arsenalu u bukmachera ETOTO – po kursie 2,15.

Skorzystaj z bonusów od legalnych bukmacherów w Polsce. Wybierz najlepsza firmę na naszej stronie, na której nie masz zarejestrowanego konta. Wykorzystaj stary rok i graj za darmową gotówkę! Łap nasze typy i wygrywaj wysokie kursy!

Załóż konto w Etoto
BukmacherBrighton & Hove AlbionRemisArsenal FC
Typ Bukmacher etoto w Brighton & Hove Albion  przeciwko Arsenal FC 3,453,552,15
Typ Bet Fan Bukmacher w Brighton & Hove Albion  przeciwko Arsenal FC 3,403,452,10
Typ LV Bet Bukmacher w Brighton & Hove Albion  przeciwko Arsenal FC 3,55 3,652,10
Typ BETCRIS Bukmacher w Brighton & Hove Albion  przeciwko Arsenal FC 3,593,572,10