Typ: Zdobycie pucharu przez Francję

Najkorzystniejszy bukmacher

16:00 - 18.12.2022r.

Piłka nożna

W niedzielę 18.12 odbędzie się finał Mistrzostw Świata 2022r. w Katarze. W najważniejszym spotkaniu turnieju zmierzą się zespoły Argentyny i Francji. Tym dwóm drużynom nie jest obce grać w finale, gdyż dwukrotnie w historii zdobywali to trofeum. Francja jako aktualny Mistrz Świata będzie chciała obronić ten tytuł za to Argentyna ostatni triumf świętowali 36 lat temu i będą chcieli pokazać że to oni są najlepszym zespołem piłkarskim globu. Z pewnością możemy powiedzieć że emocji będzie bardzo dużo.

Czego możemy się spodziewać w meczu finałowym? Na pewno będzie to dobre spotkanie dwóch światowych potęg piłkarskich, gdzie stawką jest złoty medal! Oba zespoły spotykały się w bezpośrednim starciu 5-krotnie, a w nich to Argentyna była lepsza i to aż 4 razy. Francja wygrała tylko raz w 2014r. pokonując zespół swoich rywali w 1/8 finału. Odesłali ich wtedy do domu, a sami na tym turnieju zdobyli złoto. Jak będzie tym razem? Czy Francuzi okażą się kolejny raz lepsi, a może Argentyna będzie chciała się zrewanżować za ostatni turniej? Kto wróci do swojego kraju z Pucharem Świata? Przekonamy się już w krótce.

My stawiamy na Francję która powinna obronić tytuł!

Skorzystaj z bonusów od legalnych bukmacherów w Polsce. To ostatni i najważniejszy mecz w którym możemy postawić zakłady na tych Mistrzostwach Świata i otrzymać dodatkową gotówkę z promocji. Wybierz firmę bukmacherską w której jeszcze nie masz konta, zarejestruj się, graj i wygrywaj.

BukmacherArgentynaRemisFrancja
Typ Bukmacher etoto w Argentyna  przeciwko Francja 1,9501,95
Typ LV Bet Bukmacher w Argentyna  przeciwko Francja 1,8801,88
Typ Bet Fan Bukmacher w Argentyna  przeciwko Francja 1,88 01,92