Typ: Poniżej 2,5 goli

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 13.12.2022r.

Piłka nożna

We wtorek 13.12 i środę 14.12 zaczynamy półfinały Mistrzostw Świata w Katarze. W pierwszym starciu zobaczymy zespoły Argentyny oraz Chorwacji. Już teraz możemy powiedzieć, że emocji będzie bardzo dużo po tym czego świadkami byliśmy w ćwierćfinałach. Oba spotkania tych zespołów rozstrzygnęły się dopiero po rzutach karnych.

Na co możemy liczyć w tym pierwszym meczu półfinałowym? Na pewno na bardzo dobre spotkanie, gdzie stawką jest wejście do wielkiego finału Mistrzostw Świata. Tym dwóm drużynom nie jest obce być w finale na takim turnieju. Argentyna w 2014r. przegrała  z Niemcami, a Chorwacja w 2018r uległa zespołowi z Francji. Zatem kto po raz kolejny zamelduje się w finale?

My proponujemy postawić na małą liczbę bramek w tym meczu. Naszym zdaniem oba zespoły będą bardzo ostrożne i nie zaryzykują straty gola. W pierwszej połowie nie spodziewamy się żadnych bramek, tą możemy dopiero zobaczyć w drugiej połowie.


Skorzystaj z bonusów od legalnych bukmacherów. To ostatnie dni w których możemy postawić na Mistrzostwach świata i otrzymać dodatkową gotówkę z promocji. Wybierz firmę bukmacherską na naszej stronie załóż konto i graj.

BukmacherArgentynaRemisChorwacja
Typ BETCRIS Bukmacher w Argentyna  przeciwko Chorwacja 1.5602,47
Typ LV Bet Bukmacher w Argentyna  przeciwko Chorwacja 1,5202,50
Typ Bet Fan Bukmacher w Argentyna  przeciwko Chorwacja 1,562,47