Typ: Argentyna wygra 1 połowę

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 03.12.2022r.

Piłka nożna

W sobotę 03.12. rozpoczynamy fazę pucharową Mistrzostw Świata w Katarze. Na pierwszy ogień ruszają zespoły Argentyny oraz Australii. Dwa różne światy jeżeli chodzi o poziom piłkarski i faworytem bukmacherów są oczywiście zawodnicy Argentyny. Nasi rywale grupowi wyszli z 1 miejsca, ale forma na pewno jest daleka od ich możliwości. Australia pokonała między innymi Danię oraz Tunezję, a przegrali jedynie z Francją.

Na co można liczyć w tym pojedynku? My stawiamy oczywiście na zwycięstwo Argentyny, ale lepszy kurs jest że wygrają już w 1 połowie. Sądzimy iż zawodnicy z Ameryki Południowej ruszą do ataku od początku i nie będą kalkulować. Brak dobrego podejścia może się zemścić podobnie jak to było w meczu z Arabią Saudyjską. Naszym zdaniem Australii będzie tylko tłem i mogą bronić 0:0, jednak Argentyna wie jakie błędy prędzej popełniała i będzie dążyć aby szybko strzelić pierwszego gola i kontrolować przebieg meczu.


Wybieramy kurs na zwycięstwo w pierwszej połowie, gdyż 1.60 od LVBET jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Podczas tego turnieju wielokrotnie LVBET dawał nam wysokie kursy i tym razem także to wykorzystujemy. Jeżeli nie macie założonego konta u tego bukmachera, lub innych na naszej stronie, to warto założyć aby odebrać darmowe Freebety lub dodatkową gotówkę. Sprawdźcie jakie bonusy od legalnych bukmacherów możecie jeszcze odebrać podczas tych mistrzostw..

BukmacherArgentynaRemisAustralia
Typ LV Bet Bukmacher w Argentyna  przeciwko Australia 1712.7513,5
Typ BETCRIS Bukmacher w Argentyna  przeciwko Australia 1.652.8514,5
Typ Bukmacher etoto w Argentyna  przeciwko Australia 1.682.8014