Typ: Brazylia wygra 1 połowę

Najkorzystniejszy bukmacher

20:00 - 05.12.2022r.

Piłka nożna

Przed nami kolejne spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Świata. Mecz Brazylia – Korea Południowa będzie drugim spotkaniem rozegranym w poniedziałek. Canarinhos to jedni z głównych faworytów do złota, gdyż swoje pierwsze dwa mecze wygrwli i to bez straty gola. Porażka z Kamerunem była dla nich pierwszą od lipca 2021r. gdzie przegrali z Argentyną w Copa Ameryka. Korea Południowa występuje 10 raz na Mundialu, ale 3 gdzie dostała się do fazy pucharowej i to po dramatycznym meczu z Portugalią, w którym gola strzelili już w doliczonym czasie gry.

Brazylia dysponuje drużyną, która swoją grą potrafi odnaleźć się w każdej formacji na boisku. Obie drużyny spotykały się ze sobą czterokrotnie w meczach towarzyskich, gdzie zawsze górą był zespół z Brazylii. Zawodnicy z Ameryki Południowej powinni przez cały mecz dominować na boisku, posiadając piłkę przez znaczną część czasu gry. Biorąc pod uwagę solidną obronę Brazylii trudno będzie oczekiwać gola dla Korei. Dlatego w tym meczu typ może być tylko jeden wygrana Brazylijczyków!

Nasz typ to Brazylia zwycięży w pierwszej połowie, gdyż 1,84 od Betcris jest bardzo dobrym kursem na ten zakład. Jeżeli nie macie założonego konta u tego bukmachera lub innych na naszej stronie to na pewno warto to zrobić przed meczem. Sprawdźcie jakie bonusy od legalnych bukmacherów możecie jeszcze odebrać podczas tych mistrzostw.

BukmacherBrazyliaRemisKorea Południowa