Typ: Brazylia wygra 1 połowę

20:00 - 05.12.2022r.

Piłka nożna

Przed nami kolejne spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Świata. Mecz Brazylia – Korea Południowa będzie drugim spotkaniem rozegranym w poniedziałek. Canarinhos to jedni z głównych faworytów do złota, gdyż swoje pierwsze dwa mecze wygrwli i to bez straty gola. Porażka z Kamerunem była dla nich pierwszą od lipca 2021r. gdzie przegrali z Argentyną w Copa Ameryka. Korea Południowa występuje 10 raz na Mundialu, ale 3 gdzie dostała się do fazy pucharowej i to po dramatycznym meczu z Portugalią, w którym gola strzelili już w doliczonym czasie gry.

Brazylia dysponuje drużyną, która swoją grą potrafi odnaleźć się w każdej formacji na boisku. Obie drużyny spotykały się ze sobą czterokrotnie w meczach towarzyskich, gdzie zawsze górą był zespół z Brazylii. Zawodnicy z Ameryki Południowej powinni przez cały mecz dominować na boisku, posiadając piłkę przez znaczną część czasu gry. Biorąc pod uwagę solidną obronę Brazylii trudno będzie oczekiwać gola dla Korei. Dlatego w tym meczu typ może być tylko jeden wygrana Brazylijczyków!

Nasz typ to Brazylia zwycięży w pierwszej połowie, gdyż 1,84 od Betcris jest bardzo dobrym kursem na ten zakład. Jeżeli nie macie założonego konta u tego bukmachera lub innych na naszej stronie to na pewno warto to zrobić przed meczem. Sprawdźcie jakie bonusy od legalnych bukmacherów możecie jeszcze odebrać podczas tych mistrzostw.

Bukmacher Brazylia Remis Korea Południowa