Typ: Real Socieded wygra

Najkorzystniejszy bukmacher

16:15 - 11.11.2023r.

Piłka nożna - LaLiga

Na sobotę przygotowaliśmy kilka typów. Pierwszy jaki proponujemy to 13 kolejka LaLiga i spotkanie Almerii z Real Socieded. Gospodarze są w fatalnym położeniu, obecnie zajmują ostatnią lokatę co daje im spadek. Tylko 3 oczka po 12 kolejkach to ich najwiekszy dramat. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie pożegnają się z najwyższą ligą. Goście to 7 drużyna w tabeli z dorobkiem 19 oczek i ambicjami żeby bić się o awans do Ligi Konferencji jak i do Ligi Europy. Strata do miejsc, które dają taką możliwość jest niewielka, a po tym meczu i zgarnięciu 3 punktów są wstanie wskoczyć nawet na piąte miejsce. Oczywiście gospodarzy nie można lekceważyć, ale w tym spotkaniu i z takim rywalem nie mają szans. Wyrwać im punkty będzie trudno, a my uważamy ze to nawet niemożliwe.

W tym pojedynku zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa jest drużyna gości i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką. W tym roku oba zespoły miały okazję ze sobą grać i w obu lepszą drużyną oczywiście był zespół Realu Sociedad wygrywając 1:0 i 2:0. Liczymy na dobry pojedynek.

Nasz typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gości po kursie 1.75 od Superbet  (kurs na czas dodawania typu)

Załóż konto w SUPERBET i wykorzystaj bonusy, jakie proponuje ta firma bukmacherska. Skorzystaj z promocji jakie mamy do dyspozycji od tego bukmachera. Korzystaj z naszych typów na stronie i wygrywaj.

Sprawdzajcie wszystkie nasze typy na stronie: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie

oraz pozostałe bonusy: https://bonusforfree.com/top-bukmacherzy

BukmacherAlmeriaRemisReal Socieded
Typ Bukmacher superbet w Almeria  przeciwko Real Socieded 4.604.001.75
Typ LV Bet Bukmacher w Almeria  przeciwko Real Socieded 4.503.801.71
Typ BETCRIS Bukmacher w Almeria  przeciwko Real Socieded 4.703.901.72
Typ Bet Fan Bukmacher w Almeria  przeciwko Real Socieded 4.804.801.72