u nas znajdziesz

najlepsze bonusy

bukmacherskie

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie

od Legalnych Firm Bukmacherskich w Polsce

Serwis i jego charakter

Podmiotem prowadzącym serwis jest firma SPORTPAG. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Promujemy wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie tj. organizowane przez firmy dysponujące zezwoleniem Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Sami nie jesteśmy organizatorem takich zakładów.

Pełną listę podmiotów, które uzyskały zezwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet znajdziesz tutaj.

Ryzyko utraty środków

Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach bukmacherskich nieodłącznie wiąże się z ryzykiem utraty obstawionych pieniędzy. Wbrew pozorom (np. znacznym różnicom kursowym, opiniom ekspertów co do wyniku danej rozgrywki) w sporcie nie istnieją zdarzenia pewne.

Ryzyko uzależnienia

Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach bukmacherskich jest formą hazardu, a jego nierozsądne uprawnianie może doprowadzić do uzależnienia.

Szczególnie ryzykowne zachowania stanowią:

  • dążenie do odrobienia przegranych pieniędzy,
  • traktowanie zakładów bukmacherskich jako sposobu zarabiania pieniędzy,
  • pożyczanie pieniędzy na udział w zakładach.

Symptomami patologicznego uprawiania hazardu są np.

  • traktowanie hazardu jako ucieczki od problemów,
  • zaniedbywanie spraw rodzinnych i zawodowych z powodu uprawiania hazardu,
  • przeznaczanie na hazard większej ilości czasu i pieniędzy, niż pierwotnie zaplanowana.

Jeżeli jeden z tych objawów, poszukaj profesjonalnej pomocy. Więcej informacji znajdziesz tutaj oraz tutaj.

Nielegalne gry hazardowe

Korzystaj tylko z usług legalnych firm bukmacherskich. Pamiętaj, że konsekwencje prawne nielegalnych zakładów bukmacherskich ponosi nie tylko ich organizator, ale również osoba biorąca w nich udział. Udział w takich grach podlega konsekwencjom prawnym – w szczególności stanowi przestępstwo skarbowe podlegające karze grzywny, a także podlega odrębnej administracyjnej karze pieniężnej.

Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!

Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!