Bonus za rejestrację u bukmachera - Bonusy powitalne bez depozytu

Zacznij obstawiać u bukmacherów bez większego ryzyka!

Bonus za rejestrację u bukmachera

Chcąc ułatwić start w świecie zakładów, bukmacherzy oferują różne promocje dla nowych Klientów. Dzięki temu bez ryzyka mogą oni zapoznać się z ofertą zakładów bukmacherskich i spróbować swoich sił w obstawianiu wyników.

Darmowa premia powitalna

Często występującym bonusem dla nowych graczy jest bonus bez depozytu. Bukmacher daje możliwość obstawienia pierwszego kuponu bez konieczności używania swoich środków finansowych. Po zarejestrowaniu się na stronie wybranego bukmachera na Twoje indywidualne konto przekazywana jest określona regulaminem danego bukmachera suma pieniędzy- tzw. freebet – które mogą być przez Ciebie wykorzystane w celu obstawienia pierwszego zakładu. Zazwyczaj bonusy bukmacherskie bez depozytu posiadają ograniczenia przedmiotowe- bukmacher może w regulaminie określić, na jakie zakłady może zostać wykorzystany freebet, np. przez możliwość użycia przekazanych środków finansowych jedynie przy zakładach powyżej  określonej wartości kursu. Bukmacher może również wymagać kilkukrotnego obstawiania przyznanymi środkami depozytowymi (potocznie “obrócić” depozytem) przed umożliwieniem wypłaty nagrody.

Bukmacher bez depozytu – jak zarejestrować się z freebetem

Na naszej stronie internetowej przedstawimy tylko sprawdzone i legalne oferty zakładów bukmacherskich. Freebet bez depozytu udostępniany jest po zarejestrowaniu się nowego użytkownika na oficjalnej witrynie danego bukmachera.

Procedura rejestracji wymaga potwierdzenia tożsamości przy użyciu dowodu osobistego. Założenie konta rozpoczynamy od przejścia do odpowiedniej zakładki na stronie bukmachera, na której znajduje się formularz rejestracyjny. Rejestracja polega na wpisaniu danych kontaktowych, tj. adresu mailowego oraz numeru telefonu, oraz wpisaniu własnego hasła, które będzie służyło do każdorazowego logowania się na stronie bukmachera. W tym kroku rejestracji należy podać kod promocyjny, dzięki któremu przyznany zostanie nam indywidualny kod uprawniający do uzyskania środków finansowych w ramach freebetu.

Zarejestrowane konto należy w dalszej kolejności uzupełnić o dane osobowe, w tym numer PESEL, oraz określić źródła naszych dochodów. Po potwierdzeniu danych oraz ponownym zalogowaniu na indywidualne konto- pojawi się na nim kod, uprawniający do przyznania freebetu. Jego skopiowanie lub wpisanie w specjalnym polu na koncie poskutkuje przelaniem na nasz rachunek bukmacherski określonej regulaminem promocji środków depozytowych.

Oferta poszczególnych bukmacherów różni się  w zakresie zarówno wysokości przelewanego depozytu, jak i szczegółowych warunków dotyczących jego wykorzystania i uzyskiwania z niego korzyści. Na naszej stronie internetowej znajdziesz najkorzystniejsze oferty tylko polskich zakładów bukmacherskich, posiadających w ofercie bonus bez depozytu dla nowych klientów.

 

Betcris

BETCRIS Bukmacher

Betcris, w ramach kodu promocyjnego BSVIP, oferuje maksymalnie aż 1400 zł do uzyskania w bonusach. Oferta składa się z trzech freebet:

  • freebet po pierwszym depozycie- wynoszący 400 złotych,
  • freebet po drugim depozycie- 500 złotych oraz
  • kolejne 500 złotych po złożeniu trzeciego depozytu.

Warunkami uruchamiającymi promocje są minimalna kwota zakładu wynosząca 50 złotych, posiadanie kuponu AKO na minimum 3 zdarzenia, dla których minimalny kurs to 1.30

 

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK

Bonusy u bukmachera PZBUK

Bukmacher PZBUK zapewnia nawet 1060 złotych bonusu. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie PZBUK. Z kodem promocyjnym KODBONUSOWY1060 otrzymujesz darmowy zakład freebet o wartości 60 złotych. Dodatkowo, w formie cashbacku możesz zyskać aż 1000 złotych cashbacku za pierwszy nietrafiony zakład. Jego wartość to pełna stawka postawionego w pierwszej przegranej grze kuponu, zawierającego również podatek VAT- ten zostanie zwrócony w formie darmowego zakładu.

 

 

Fuksiarz.pl

Bonusy u bukmachera Fuksiarz.pl

Oferuje do 500 złotych zwrotu za pierwszy zakład nowego klienta. Jest to maksymalny zwrot, jaki możemy uzyskać. Natomiast to, ile będzie on dokładnie wynosił, zależy od tego, ile obstawimy- bukmacher zwraca połowę środków za pierwszy zakład. Aby móc skorzystać z tej oferty należy zarejestrować się i obstawić minimum dwa zdarzenia o minimalnym kursie wynoszącym 1,60. Stawka kuponu, jaki należy wykupić to 50 złotych. Aby uzyskać maksymalny zwrot, należy wykupić zakład o wartości 1137 złotych.

 

 

BetFan

Bet Fan Bukmacher

otwierając konto z kodem BETFAN  i dokonując wpłaty minimalnej w wysokości 50 złotych już na starcie otrzymujesz od bukmchera bonus o wartości 200% wpłaty (maksymalny bonus wynosi 300 złotych). Aby skorzystać z przyznanych środków, musisz wpłacony depozyt wykorzystać w całości na obstawienie jednego lub kilku kuponów. Wypłata środków na saldo bonusowe na Twoim koncie nastąpi po rozliczeniu wszystkich obstawionych zdarzeń. Przyznany bonus- niestety- posiada ograniczenia. Casback może posłużyć jedynie do zakupu kuponów AKO z kursem min. 3.0- dopiero po ich rozliczeniu ewentualne środki wygrane trafia na saldo główne Twojego konta

 

 

NobleBET

NobleBet Bukmacher

Po założeniu konta, nowy klient powinien przejść do zakładki WPŁATA i wybrać opcję BONUS POWITALNY 1250. Po wpłacie minimum 10 złotych uzyskasz bonus od depozytu wynoszący 1000% wpłaty (maksymalnie 1250 zł). Kolejne dwa depozyty również podlegają premiowaniu- aż do 2500 złotych. Wypłacenie tak uzyskanych środków jest jednak obwarowane komicznością spełnienia warunku kilkukrotnego obrotu zdobytymi środkami.

 

 

LVBET

LV Bet Bukmacher

Aby odebrać pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% wpłaty należy po założeniu konta zaznaczyć okienko „Klasyczny Bonus Powitalny 1500” i dokonać wpłaty depozytu. Tak samo należy postąpić w przypadku wpłaty kolejnych środków w depozyt. Aby odebrać środki, należy kwota depozytu i bonusy obrócić przynajmniej 4-krotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1.75.

 

 

eTOTO Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher etoto

eTOTO oferuje na start bonus od depozytu wynoszący 200% (maksymalna kwota to 200 złotych). Z kodem ETOTO40 zyskujesz ponadto 255 złotych środków na grę oraz 55 złotych freebet. Jako jedyny bukmacher na rynku eTOTO nie wymaga obrotu bonusowymi środkami.