Podaliśmy już 100 typów na BFF!

100 typów od BonusForFree.com!


Od listopada 2022 roku minęło już trochę więcej niż 4 miesiące, a za nami ponad 100 wrzuconych, darmowych typów. Tak, rozpoczęliśmy od Mistrzostw Świata w Katarze a już mamy marzec. Pierwsza setka zaowocowała wieloma pięknymi typami, a co najważniejsze trafionymi!


Najwyższy nasz wygrany typ był z kursem 3.15! Średnio podajemy Wam typy w zakresie 1.90-2.50, a najrzadziej takie na dokładkę w okolicy 1.40-1.60. Czy Warto grać z nami i sprawdzać jakie mecze proponujemy? Statystyki mówią same za siebie. Średnia po pierwszej setce to – 66% skuteczności! Wynik bardzo dobry i przede wszystkim zyskowny. Oczywiście lepsze okresy przeplatamy gorszymi, ale potrafiliśmy mieć nawet 9 trafionych typów pod rząd. Przytrafiły nam się także 3 weekendy (pod rząd) ze 100% skutecznością.

Najlepszym miesiącem był właśnie listopad gdzie skuteczność była na poziomie 80%! Luty byłtakże przyjemnym miesiącem, na poziomie 70%. Mimo wszystko zależy nam na skuteczności i chcemy aby wynosiła ok. 70%. Taka passa pokazuje nasze doświadczenie – już ponad 23 lata z zakładami sportowymi. Na tą chwilę graliśmy praktycznie samą piłkę nożną, lecz zbliża się sezon żużlowy i z tego sportu możecie liczyć na sporą dawkę fantastycznych typów. Lubimy czarny sport i nie ukrywamy że na nim mamy jeszcze większą skuteczność.

Lubicie zakłady bukmacherskie, kochacie sport? Obserwujcie naszą stronę, grajcie nasze typy i wygrywajmy razem! Lecimy z 2 setką!

Załóż konto z aplikacją od LVBET i odbierz 20 zł!
więcej tematów >