Półfinały Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

Już we wtorek 13.12 rozpoczynamy walkę o medale Mistrzostw Świata w Katarze 2022! W półfinałach spotkają się 4 najlepsze drużyny tego turnieju czyli Argentyna, Chorwacja, Francja oraz Maroko. Układ światowy: 2 drużyny z Europy i po jednej z Ameryki Południowej i Afryki. Zwycięzca przechodzi do wielkiego Finału, a przegrani powalczą o brązowy medal.

Na pierwszy ogień idą drużyny Argentyny i Chorwacji. To oni we wtorkowy wieczór o 20:00 rozpoczną swój pojedynek. Kto jest faworytem? Bukmacherzy więcej szans dają zespołowi z Ameryki Południowej, ale Chorwaci nie są na straconej pozycji. To oni pokonali w ćwierćfinale rozpędzoną Brazylię. Argentyna po karnych wygrała z Holandią a swoich kibiców doprowadzili niemal do zawału. Drużyna Messiego prowadziła już 2:0 żeby w końcówce stracić gola i doprowadzić do dogrywki i rzutów karnych.

Mecz powinien być bardzo wyrównany i na tym etapie nikt się nie rzuci na rywala. Sądzimy że pierwsza połowa to będzie badanie siebie na wzajem. Oczywiście jakieś indywidualne szarże także będą jednak liczymy na zacięty pojedynek i małą liczbę goli w meczu.

Dzień później czyli 14.12, w środę do meczu podejdą zawodnicy Francji i Maroka. Obrońcy tytułu są o krok od powtórki sukcesu z sprzed 4 lat, ale na drodze mają jeszcze rywala z Afryki. Dla Maroka jest to największy sukces w historii, tak samo jak dla całego czarnego lądu. Nigdy żadna afrykańska drużyna nie zaszła tak daleko.

Faworytem bukmacherów są oczywiście Francuzi i nie ma się tu czemu dziwić, jednak czy faktycznie ich rywale są bez szans? Francja pokazała się z bardzo dobrej strony w każdym meczu. Grają bardzo pewnie i mają tak wiele indywidualności w swoim składzie że każdy z nich może wziąć na siebie ciężar i strzelić gola.

Maroko to czarny koń tych mistrzostw. Sprawili już wiele niespodzianek, a największymi są pokonanie Hiszpani oraz Portugalii w fazie pucharowej! Oni nic nie muszą, ale mogą wiele. Zagrają na luzie i bez presji, która może jednak bardziej przeszkadzać ich rywalom. Jakie mają szanse? Sądzimy że w defensywie będą się długo bronić, ale gdy padnie pierwsza bramka to wszystko się rozsypie i wtedy zacznie się mecz.

Kibicujemy najlepszym a my osobiście chyba Francuzom. Grają najlepszy football i jest to drużyna, która faktycznie ma w swoim składzie takich zawodników, którzy potrafią przeważyć szalę na swoją stronę. Przed nami ostatnie 4 mecze i ostatnie szanse aby postawić zakład na pojedynki w MŚ. Kto z Was jeszcze nie skorzystał z możliwości założenia konta w opisanych na naszej stronie firmach bukmacherskich to może jeszcze to zrobić. Darmowe BONUS nadal czekają, dodatkowe promocje od pierwszej wpłąty także. Zapoznajcie się z ofertą jaką mają legalne firmy bukmacherskie i typujcie mecz mistrzostw świata w piłce nożnej. Sprawdźcie swoje szczęście, POWODZENIA!

więcej tematów >