Znikające legalne firmy bukmacherskie!

Nowy Rok dopiero co się zaczął, a już mamy końcówkę lutego. Czas pędzi nieubłaganie, ale dla niektórych już nie będzie uciekał. Co pod tym zdaniem kryjemy?


Firm bukmacherskich mamy w Polsce z roku na rok coraz więcej i jak widać nie każdy wytrzymuje tą konkurencję. Właśnie w lutym 2023 roku, dowiedzieliśmy się o upadku bukmacherów EWINNER oraz NOBLEBET. Może należy rozdzielić obie te firmy, gdyż Ewinner faktycznie znika z końcem czerwca, natomiast Noblebet został połączony z LVBET!


W styczniu poznaliśmy kilka nowych firm, które chcą zwojować polski rynek. Jednak za kolejnymi nowymi stoi kryzys w istniejących i ich upadek. Od 2018 roku, mamy w Polsce zmianę prawa i legalizację hazardu dla zakładów sportowych. Od tego czasu coraz więcej firm znajduje swoje miejsce w Polsce. Największymi udziałowcami są oczywiście najstarsze firmy tj. STS oraz Fortuna. Jednak za ich plecami trwa wyścig o kolejne miejsca.


Niepowodzenia oraz upadki są w sporcie na porządku dziennym. Nie ma pewniaków ani super dobrych typów i tak samo jest w życiu bukmacherskim. Wielu prezesów wymyśla złote środki na sukces, ale jak widać nie każdemu jest to dane. Ewinner znany był ze sponsorowania żużla. Jednak kibice czarnego sportu chyba nie są wielkimi fanami zakładów. My od ponad 22 lat interesujemy się zakładami sportowymi i wiele lat typowaliśmy speedway zarówno w ligach polskich, angielskiej, szwedzkiej czy Speedway Grand Prix. Jednak oferta aktualnie jest bardzo uboga, a jak już jest to najczęściej kilka godzin przed zawodami.


Czy Ewinner upadł przez żużel? Na pewno nie, ale jak można przeczytać w wielu komentarzach, nie był ulubioną firmą. Nie potrafiła zadbać o klientów. Na Facebooku mieli oficjalnie ponad 20 000 obserwujących, ale chyba nie nie przyniosło to ani oglądalności ani zarobków.


Jak to mówią w tym świecie: „Typer raz przegrywa, raz przegrywa, a bukmacher raz wygrywa, raz wygrywa”. Niby firmy bukmacherskie mają cały czas zyski, tu może zawiodło coś innego.
Noblebet został wchłonięty przez znakomitą firmę LVBET, chociaż nas zawsze dziwiło – po co komu dwie takie same firmy bukmacherskie? Dokładnie te same kursy, podobna oferta jedynie inna kolorystyka. Teraz wszystko zeszło do jednego i liczymy że przez to będzie jeszcze lepszym miejscem na grę.

Podsumowując warto sprawdzić na naszej stronie, w zakładce TOP BUKMACHERZY, legalne firmy bukmacherskie, które istnieją i dają nam ciekawą ofertę. Jesteśmy dalecy od tego aby wskazywać jedną najlepszą, gdyż jest wiele ciekawych. Niektóre są lepsze w bonusach, inne w kursach, a jeszcze inne w ogólnej ofercie. Na pewno jesteśmy przekonani że warto mieć kilka kont aby w danym momencie, w którym trzeba zagrać, wybrać odpowiednie miejsce. Zawsze sprawdzajcie oferty i promocje oraz kursy. Warto grać za dodatkową, darmową gotówkę aby mniej ryzykować swojej i za wyższe kursy.

POWODZENIA i grajcie z głową!

więcej tematów >