Rusza PKO Ekstraklasa!


Już 21 lipca rozpoczniemy nowy sezon Ekstraklasy 23/24. W okolicach 20 grudnia nastąpi przerwa i rozgrywki rozpoczną się ponownie 9 lutego 2024 roku. Zakończenie ligi zaplanowane jest na 25 maja 2024 roku, ze względu na Euro 2024.


W rozgrywkach biorą udział drużyny z 18 klubów piłkarskich. Tytułu będzie bronić Raków Częstochowa. W poprzednim sezonie drugie miejsce należało do Legii Warszawa, a trzecie do Lecha Poznań.
Pierwsze mecze pierwszej kolejki już 21.07 od godz. 18:00. Warta Poznań zmierzy się z Pogonią Szczecin w Grodzisku Wielkopolskim, a o godz. 20:30 Legia Warszawa z ŁKS Łódź w Warszawie na stadionie Legii.

Zapowiada się ciekawy sezon. Jak zawsze, na starcie sezonu, wszystkie drużyny mają taką szansę na Mistrza, ale wiadomo że na pewno Raków będzie chciał powtórzyć sukces i obronić tytuł, a Legia i Lech chętnie powróciliby na fotel najlepszej drużyny w Polsce. Jak zawsze czekamy na niesamowite emocje oraz jakiegoś czarnego konia, który pokrzyżuje plany faworytom. Trzymamy kciuki za udany sezon i przede wszystkim wiele pięknych goli!

więcej tematów >