Pierwszy mecz Polaków na Mistrzostwach Świata w Katarze za nami. Jak nam poszło? Na pewno każdy z Was widział i szybko chce zapomnieć. Wynik 0:0 niby nie jest zły, ale gra naszych zawodników daje wiele do życzenia.

Trener Michniewicz ewidentnie chciał zagrać w pierwszym meczu na 0 z tyłu. Oczywiście możemy się z tym zgodzić, ale panie trenerze dlaczego z przodu nie istnieliśmy? Postawienie jednego napastnika jakim jest Rober Lewandowskim, gdzie wiadomo że wszyscy będą go pilnować, chyba nie było dobrym rozwiązaniem. Jak pokazują statystyki Robert nie miał szans na strzelenie bramki z akcji, a wybijanie przez Szczęsnego dalekich podań tzw. Laga na Lewandowskiego, po prostu nie miała szans powodzenia. Doskonałą szansą na zdobycie bramki mieliśmy oczywiście z rzutu karnego, którego wywalczył sobie sam Lewandowski, jednak… No nie był to jego dzień. Czas chyba odpuścić już strzelanie karnych przez naszego kapitana.

Meksyk niczym nas nie zaskoczył. W obronie graliśmy dobrze, ale niestety w środku pola nie istnieliśmy. Brakowało szybkich akcji skrzydłami i przede wszystkim strzałów. Po pierwszej połowie powinny pójść zmiany. Więcej do przodu, mniej asekuracji. No cóż, mamy przed sobą kolejny mecz, tym razem z Arabią Saudyjską. Przed MŚ chyba większość z nas liczyła że z Arabią wygramy, ale po ich zwycięstwie z Argentyną możemy mieć obawy. Nakręcona po zwycięstwie z Argentyną drużyna będzie bardzo trudnym rywalem. Oni wiedzą że nie ma rzeczy niemożliwych i każdego rywala mogą pokonać. My wiemy tyle że…nic nie wiemy.

Liczymy na poprawę gry, odważne wyjście na rywala i na to że możemy śmiało stawiać na zwycięstwo Polski! Korzystając z ofert legalnych firm bukmacherskich mamy możliwość obstawienia meczu naszej reprezentacji. Bardzo często bukmacherzy proponują wysokie kursy np. kurs 100 na zwycięstwo Polski. Przyjmujecie zakład? Warto spróbować swoich sił, gdyż może się okazać że, założycie konto w firmie bukmacherskiej, odbierzecie bonusy na zakłady i wygracie sporą gotówkę!

Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych, do boju POLSKO!

więcej tematów >