Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej!


24 stycznia 2023 roku o godzinie 13:00 został zaprezentowany nowy trener reprezentacji Polski w piłce nożnej – Portugalczyk Fernando Santos! Mamy po latach trenera z najwyższej półki i liczymy że nasz zespół zacznie grać na miarę możliwości!


Trener Santos po pożegnaniu z reprezentacją Portugalii podjął decyzję o współpracy z Polską z uwagi na potencjał ale i wysoką wypłatę. Może liczyć na okrągły milion złotych za miesiąc swojej pracy. Jednak wiemy jakim potencjałem dysponuje i liczymy że zawodnicy dostaną skrzydeł.


Nasz nowy nabytek to uznana marka w Europie oraz na całym Świecie. Niejedna reprezentacja się o niego starała, a to z uwagi na fakt w jaki sposób prowadzi zespół i gwiazdy w nim grające. Miał do czynienia przecież z najlepszym zawodnikiem na świecie czyli Cristiano Ronaldo! Z drużyną Portugalii zdobył Mistrzostwo Europy oraz wygrał Ligę Narodów. To świetny specjalista i sądzimy że przy jego rozumieniu footballu jesteśmy w stanie wznieść się wyżej.

Przed nami eliminacje do Euro 2024 i chcemy aby nasza gra była zdecydowanie lepsza i żebyśmy nie tylko wygrali naszą grupę, ale także, a może przede wszystkim żebyśmy się dobrze zaprezentowali na turnieju głównym! Życzymy trenerowi dużo zdrowia i charyzmy w prowadzeniu Polski na szczyt!

POWODZENIA!

więcej tematów >