Podsumowanie roku 2022 w serwisie BonusForFree!

Mamy Nowy 2023 Rok! Czas podsumować stary, jaki był dla BonusForFree?

Trzeba przyznać że 2022 to nowe otwarcie dla BFF ponieważ serwis istnieje od 2017 roku, ale to właśnie w poprzednim roku zdobył nową jakość! Postanowiliśmy oddać w Wasze ręce coś nowego i świeżego. Taka jest nowa strona BFF – przejrzysta, czytelna, z opisami legalnych firm bukmacherskich, z typami sportowymi oraz z blogiem. Chcemy Was zainteresować możliwościami jakie daje nam sport i zakłady bukmacherskie. Jednocześnie zadbamy o to byście zawsze mieli podane najważniejsze informacje, dokładnie przeanalizowane typy i najlepsze bonusy bukmacherskie!

Sport to nasze życie, każdy z nas przecież czymś się interesuje lub nawet sam uprawia sport. Na BonusForFree.com zaglądają osoby, które nie tylko z zaciekawieniem obserwują wyniki sportowe, ale także próbują swoich sił z zakładami bukmacherskimi. My w tej branży jesteśmy już od 23 lat i zdobyliśmy przez ten czas spore doświadczenie. Chcemy się nim podzielić także z Wami! Sport to adrenalina ale i przyjemne doznania. Kto z nas nie lubi jak jego ulubiona drużyna lub zawodnik nie wygrywa? Chcemy aby zawsze charakteryzował nas sukces, jednak aby to osiągnąć trzeba czasami ponieść porażki!

Serwis na nowo ruszył od listopada, czyli wraz z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w Katarze. Przekazaliśmy Wam wiele typów, podczas trwania turnieju, na których mogliście sporo zarobić. Lubimy typować wysokie kursy i cieszą nas takie wygrane. Przez dwa miesiące 2022 roku udało nam się trafić aż 19 typów z 27 podanych. Liczymy że nowy rok przyniesie nam wiele radości i wygranych!

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy oraz do świata sportu i zakładów! Na stronie znajdziecie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce, które na początek dają Wam wiele darmowych bonusów, freebetów oraz dodatkową gotówkę od pierwszej wpłaty. Możecie przeczytać recenzje każdej z tych firm i wybrać dla siebie najlepszą. Rynek bukmacherski jest coraz większy a co za tym idzie, mamy wiele interesujących ofert. Jak już wybraliście firmę, w której chcecie spróbować swoich sił, to warto rzucić okiem na nasze typy. Specjalizujemy się w żużlu, piłce nożnej, ale często mamy nosa także do innych sportów. Na blogu przygotowujemy dla Was opisy zbliżających się wydarzeń, turniejów czy ciekawszych pojedynków. Będziecie zawsze wiedzieć z wyprzedzeniem czym się zainteresować lub po prostu co oglądać w telewizji.

więcej tematów >